business head ads

Що таке оновлений Журнал "Бізнес" і чому його варто передплатити? Журнал "Бізнес" – не просто медіа, це: ✅ реальний бізнес-захист від рейдерів та фіскалів, який ми розгортаємо по всій країні; ✅ новий відлік діяльності бізнесменів через вимір ділової репутації за міжнародними стандартами. Журнал публікуватиме не найбагатших людей, а найповажніших бізнесменів країни; ✅ просування ділової репутації України на кращих бізнесових майданчиках світу. "Долучайтеся до нашої команди. Це допоможе зробити бізнес-спільноту впливовою силою, яку поважають" – співвласник журналу Володимир Чеповий.

За кілька днів у ЗМІ з'явилися новини про зараження гепатитом C в G.Bar і про майбутні перевірки Держпродспоживслужби. Одночасно в мережі почалася бот-атака на ресурси G.Bar у вигляді негативних коментарів та оцінок. Згодом в Держпродспоживслужбі заявили, що інформація про перевірки G.Bar — це фейк, в установи не надходило жодного звернення зі скаргами від громадян.

Власник і СЕО "Компанії Ензим" Олена Вовк долучилася до команди відповідальних власників бізнесу БІЗНЕС 100. Її компанія, яка є найбільшим виробником дріжджів в Україні, пройшла тернистий шлях становлення від невеликої дріжджової фабрики до міжнародного підприємства. У відеоінтерв’ю Олена Вовк розповіла, як "Компанії Ензим" вдалося пережити буремні 90-ті, не "згорнутися", а, навпаки, побачити нові можливості для розвитку в кризові 2008-2009 роки та вибудувати амбітні плани на майбутнє. Долучайтеся до Бізнес 100 ➡️ https://bitly.su/LRPSe7X Підписуйтеся на наш YouTube-канал, щоб не пропустити нові відео ➡️ http://bit.ly/30T6567

-->