Перейти к основному содержанию

Вітренко пояснив своє "звільнення" з посади глави швейцарської дочки "Нафтогазу"

ср, 06/26/2019 - 17:20

Виконавчий директор Групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко заперечив інформацію про те, що НАК "Нафтогаз України" звільнив його з посади глави швейцарської дочірньої компанії Naftogaz Trading Europe SA.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує БІЗНЕС.

Вітренко запевняє, що ніколи не був главою вказаної компанії, тому його неможливо звільнити з цієї посади. "У жовтні 2018 року через розбіжності у поглядах на трансформацію (реформу) Нафтогазу з Андрієм Коболєвим, я за власним бажанням пішов з посади головного операційного директора, яка включала і управління "інтегрованим газовим бізнесом", до складу якого входила ця дочірня компанія "Нафтогазу" в Швейцарії. Тоді я вирішив продовжувати займатися тільки питаннями протистояння з "Газпромом" та ще обмеженим колом питань, які я не міг покинути", – пояснив він.

Вітренко додав, що тоді ж попросив виключити його зі складу цього органу нагляду в швейцарській дочірній компанії.

"На жаль, цей процес тільки недавно був завершений", – зауважив він.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ з посиланням на повідомлення швейцарської "дочки" в комерційному реєстрі кантону Женева повідомили, що НАК "Нафтогаз України" звільнив Юрія Вітренка з посади глави дочірньої компанії Naftogaz Trading Europe SA (Швейцарія), призначивши замість нього Андрія Фаворова, який з січня 2019 року очолює газовий дивізіон "Нафтогазу".

Решта два директора Naftogaz Trading Europe залишилися колишніми. Це глава "Нафтогаз Трейдинг" Ірина Михайленко і Володимир Томаш.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.