Перейти к основному содержанию

Відомий IT-бізнесмен очолить Національну інвестиційну раду

пн, 06/10/2019 - 17:54

<p>Відомий IT-підприємець, співзасновник TemplateMonster і Weblium Давид Арахамія, більш відомий як Давид Браун, стане секретарем Національної інвестиційної ради при президентові України.</p>

 Браун підтвердив своє призначення AIN.UA, інформує БІЗНЕС.

На сайті президента поки немає указу про його призначення.

"Це - не умовне "міністерство інновацій", а дорадчий орган, який відповідає за побудову відносин з інвесторами, переведення їх побажань в реальні зміни всередині держави. Особисто для себе я встановив два KPI: кількість прямих іноземних інвестицій в країну, не рахуючи інвестиції в цінні папери, і кількість створених робочих місць. Буду вважати дуже крутим результатом, якщо за кілька років вийде подвоїти ці показники", - розповів підприємець про свої завдання в Національній інвестраді.

Він також повідомив, що зараз готується до парламентських виборів (він балотується від партії "Слуга народу", - ред.) і виходить з усіх своїх комерційних проектів. Але планує продовжувати освітню діяльність в сфері підприємництва.

Нагадаємо, наприкінці травня президент України Володимир Зеленський зробив кілька ключових призначень. Зокрема, він призначив виконавчого директора Міжнародного фонду Блейзера Олега Устенка своїм позаштатним радником, а керівника "Офісу ефективного регулювання" Олексія Гончарука -  заступником глави Адміністрації президента.

Довідка: Національна інвестиційна рада - це дорадчий орган при адміністрації президента, створений в 2016 році. Раніше її очолював Борис Ложкін, співзасновник холдингу UMH. Ця рада займається залученням інвестицій в країну, держполітикою щодо поліпшення інвестиційного клімату.

 

Фото: MC Today

Читайте також