Перейти к основному содержанию

В Україні може з`явитися ще шість індустріальних парків (ОНОВЛЕНО)

ср, 06/26/2019 - 10:37

<p>У найближчій перспективі у Львівській області можуть&nbsp;побудувати&nbsp;шість індустріальних парків.</p>

Про це повідомив перший віце-прем‘єр-міністр України-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів в рамках IV Форуму місцевого розвитку в Трускавці, інформує БІЗНЕС з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

За його даними, з 39 зареєстрованих в Україні індустріальних парків шість розташовані на Львівщині, що означає створення близько 20 тис. нових робочих місць. "Ще 6 таких парків може бути створено у найближчій перспективі", – сказав міністр.

Як уточнили БІЗНЕСУ в Мінекономрозвитку, йдеться про наступні проекти:

  •  Індустріальний парк "Сигнівка", який планується розмістити на земельній ділянці площею 51,4 га. Його концепцію Львівська міська рада затвердила 5 жовтня 2017 року. У березні 2019 року ЛКП "Львівсвітло" замовило проектно-кошторисну документацію по робочому проекту: "Будівництво КПЛ-10 кВ для резервного електропостачання індустріального парку "Сигнівка" на вул. Північна у м.Львів" (вартість робіт 264 тис. грн.);
  • Також девелоперська компанія P.R. Development має наміри створити 3 індустріальні парки: в Пустомитівському районі Львівської області на земельній ділянці площею 123 га; в Сокальському районі Львівської області на земельній ділянці площею 55 га; в Дрогобицькому районі Львівської області на земельній ділянці площею 62 га;
  • Компанія NYSA DEVELOPMENT LLC має намір збудувати індустріальний парк "Львів" в м. Пустомити Львівської області на земельній ділянці площею 20 га у безпосередній близькості від залізничної колії. Проект передбачає будівництво виробничих та офісних приміщень.
  • Є наміри щодо створення індустріального парку в смт Красне Бузького району Львівської області на площі 33 га. За інформацією голови Бузької РДА, вже розроблено та затверджено детальний план території щодо будівництва індустріального парку, розроблено концепцію індустріального парку, здійснюється підготовка до оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії.

Довідка: Реєстр індустріальних (промислових) парків нараховує 39 об`єктів – 9 з них зареєстровано у 2018 році, 13 – у 2017-му. Керуючі компанії визначені у 16 парках, у 5 залучені учасники.

Читайте також