Перейти к основному содержанию

Уряд скасував ліцензування експорту та імпорту алкоголю і цигарок

ср, 07/24/2019 - 13:53

<p>Кабінет міністрів України скасував необхідність отримувати ліцензії під час здійснення експорту та імпорту тютюнових та алкогольних виробів.</p>

Відповідну постанову "Про внесення змін до пункту 23 переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні, інформує БІЗНЕС з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Документ ще має погодити віцепрем'єрка з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Після цього постанова набуде чинності.

Відтак, для здійснення експорту з України чи імпорту до України етилового спирту, алкогольної продукції та тютюнових виробів не потрібно буде отримувати спеціальну ліцензію.

Нагадаємо, раніше Мінекономрозвитку України ініціювало підвищення мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої. Так, мінімальні оптово-відпускні ціни на горілку пропонується підвищити з розрахунку на 1 л чистого спирту на 8,7% або на 28 грн до 349 грн, роздрібні – на 10,7%, або на 48 грн до 495 грн.

Востаннє уряд підвищував мінімальні ціни на алкогольні напої у вересні 2018 року. Тоді ціни зросли на 4,5-12,9%.

Читайте також