Перейти к основному содержанию

УРБ та «Самопоміч» підписали меморандум

пт, 02/01/2019 - 21:59

Бізнес-асоціації та політична партія Андрія Садового погодили бачення реформ для розвитку економіки

Сьогодні, 1 лютого, в Києві Українська Рада бізнесу (УРБ) та політична партія «Об'єднання «Самопоміч» підписали меморандум «Економічний розвиток України».

В документі сторони визначили та погодили кроки щодо покращення бізнес-середовища та стимулювання динамічному розвитку економіки України. Меморандум передбачає ухвалення реформ, які покращать інвестиційний клімат, сприятимуть детінізації економіки та унеможливлять корупцію. Перед підписанням документу, представники бізнес-асоціацій, які входять до УРБ, Андрій Садовий та народні депутати фракції «Самопоміч» висловили свою позицію щодо основних проблем та перешкод, з якими стикаються підприємці, а також шляхи їх подолання. Зокрема, обговорили підтримку політичною партією «Самопоміч» податку на виведений капітал, бачення проблем сірого імпорту та контрабанди, вирішення проблеми тиску правоохоронних органів на підприємців тощо. Андрій Садовий зазначив, що він, як підприємець, добре знає всі складнощі ведення бізнесу в Україні.

“Свого часу починав свою трудову діяльність в бізнесі. Я знаю, наскільки важко заробити гроші, щоб вчасно людям заплатити зарплатню та вчасно сплатити всі податки і пояснити податковій, що ти правильно відніс на витрати ті чи інші речі, а вони тобі говорять, що ні і малюють різні акти”, — сказав він.

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» заявив, що його партія підтримує реформи, запропоновані УРБ. “Якщо ви подивитись на розвиток таких країн Китай, Сінгапур, (Південна) Корея, коли вони давали максимальний ріст, то в них сумарно податкове навантаження складало близько 20%. Якщо навантаження перевищує 40%, то ріст зупиняється. Нам треба робити неординарні речі. Щоб уникнути маніпуляцій податкової, нам треба не боятись і впроваджувати податок на виведений капітал”, — зазначив Садовий.

Також він висловив невдоволення через затягування запуску Експортно-кредитного агентства. Від Української Ради бізнесу Меморандум підписали Андрій Дикун та Галина Третякова, від «Об’єднання «Самопоміч» — лідер партії та кандидат у Президенти Андрій Садовий.

Читайте також

Бізнесмени та експерти – владі: Не проїдайте те, що вдається детінізувати

ср, 09/23/2020 - 14:10
Про це та інші актуальні теми говорили на щорічному Форумі "Діалог громадянського суспільства, бізнесу і влади", який відбувся 22 вересня.

Проект бюджету 2021 не сподобається МВФ - CASE Україна

пн, 09/21/2020 - 14:08
Уряду доведеться пояснювати МВФ оптимістичні, ризиковані та недоплановані цифри бюджету-2021, вважають експерти

Лише 21% персоналу українських компаній добре володіють англійською

ср, 09/16/2020 - 16:07
Найбільше уваги корпоративному навчанню з англійської приділяють у галузі важкої промисловості та IT.

Перший об’єкт «Укрспирту» виставили на приватизацію

вт, 09/15/2020 - 17:50
Перший об`єкт державного підприємства «Укрспирт» 15 вересня виставили на приватизацію через електронний майданчик Prozorro.Продажі.

Система Prozorro інтегрувалася з Держказначейством

вт, 09/15/2020 - 17:29
Система електронних публічних закупівель Prozorro інтегрувалася з Державною казначейською службою України.

Дія.Бізнес запускає серію навчальних ефірів для підприємців

вт, 09/15/2020 - 16:10
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес спільно зі школою Ecoma запускають серію ефірів для підприємців «Інтернет-прорив: як зробити свою справу прибутковою».