Перейти к основному содержанию

УРБ та «Самопоміч» підписали меморандум

пт, 02/01/2019 - 21:59

Сьогодні, 1 лютого, в Києві Українська Рада бізнесу (УРБ) та політична партія «Об'єднання «Самопоміч» підписали меморандум «Економічний розвиток України».

В документі сторони визначили та погодили кроки щодо покращення бізнес-середовища та стимулювання динамічному розвитку економіки України. Меморандум передбачає ухвалення реформ, які покращать інвестиційний клімат, сприятимуть детінізації економіки та унеможливлять корупцію. Перед підписанням документу, представники бізнес-асоціацій, які входять до УРБ, Андрій Садовий та народні депутати фракції «Самопоміч» висловили свою позицію щодо основних проблем та перешкод, з якими стикаються підприємці, а також шляхи їх подолання. Зокрема, обговорили підтримку політичною партією «Самопоміч» податку на виведений капітал, бачення проблем сірого імпорту та контрабанди, вирішення проблеми тиску правоохоронних органів на підприємців тощо. Андрій Садовий зазначив, що він, як підприємець, добре знає всі складнощі ведення бізнесу в Україні.

“Свого часу починав свою трудову діяльність в бізнесі. Я знаю, наскільки важко заробити гроші, щоб вчасно людям заплатити зарплатню та вчасно сплатити всі податки і пояснити податковій, що ти правильно відніс на витрати ті чи інші речі, а вони тобі говорять, що ні і малюють різні акти”, — сказав він.

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» заявив, що його партія підтримує реформи, запропоновані УРБ. “Якщо ви подивитись на розвиток таких країн Китай, Сінгапур, (Південна) Корея, коли вони давали максимальний ріст, то в них сумарно податкове навантаження складало близько 20%. Якщо навантаження перевищує 40%, то ріст зупиняється. Нам треба робити неординарні речі. Щоб уникнути маніпуляцій податкової, нам треба не боятись і впроваджувати податок на виведений капітал”, — зазначив Садовий.

Також він висловив невдоволення через затягування запуску Експортно-кредитного агентства. Від Української Ради бізнесу Меморандум підписали Андрій Дикун та Галина Третякова, від «Об’єднання «Самопоміч» — лідер партії та кандидат у Президенти Андрій Садовий.

Читайте також