Перейти к основному содержанию

Український бізнесмен будує завод-"копію" у Польщі

ср, 06/26/2019 - 09:08

Український виробник сільгосптехніки завод Кобзаренка (Сумська область) планує здати в експлуатацію власний завод у польському місті Белхатув до 1 січня 2020 року.

 Про це в інтерв`ю Agravery.com повідомив власник підприємства Анатолій Кобзаренко, інформує БІЗНЕС.

За його словами, загальні інвестиції у будівництво заводу склали близько 5 млн євро. Із них 2,3 млн євро заводу на безповоротній основі надав ЄС тільки за те, що він вироблятиме там інноваційну продукцію. "Ці кошти підуть на погашення кредиту в банку, який ми брали під будівництво. Згідно з бізнес-планом термін окупності інвестицій у завод — 5 років. Сподіваюся, це може статися навіть швидше", — розповів Кобзаренко.

Наразі триває активний етап будівництва. До 1 січня 2020 року завод має бути повністю зданий у експлуатацію.

Підприємець зауважив, що фактично створює компактний варіант підприємства — копію виробництва в Україні. "Справа в тому, що зараз у нас багато клієнтів у країнах ЄС. Для доставки продукції із Сумської області в Європу дуже велике логістичне плече. В основному цеху площею 5 тис. квадратних метрів будуть розташовані зварювальна, фарбувальна, токарна та інші ділянки. Саме місце для будівництва обране теж не випадково — поруч розташовані кілька логістичних центрів, один із яких належить компанії Amazon. Тому звідти буде зручно доставляти клієнтам продукцію по всій Європі. Так само, в разі доставки з Польщі, немає жодних проблем із митним оформленням, відсутній подвійний митний тариф, який потрібно платити при ввезенні та при вивантаженні обладнання. Відповідно, нижче накладні витрати та вартість наших виробів. Ще одна причина — в Європі дуже низькі ставки кредитування виробника і ставки на лізинг техніки", — пояснив Кобзаренко.

Довідка: Завод Кобзаренка — українське підприємство засноване в 1993 році, як українсько-німецьке товариство "Флігель", перейменовано в "Завод Кобзаренка" в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

На сьогоднішній день завод є виробником №1 тракторних причепів в Україні. Завод, зокрема, виробляє: 20 видів причепів; 6 видів перевантажувальних бункерів; 10 видів цистерн для води, рідини і засобів захисту рослин; 20 видів різних шнеків; причепи для перевезення тюків соломи зерноупаковочное обладнання; відвали і ковші; розкидачі мінеральних добрив тощо.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.