Перейти к основному содержанию

Україна виплатила $1,4 мільярда зовнішніх боргів

пт, 04/20/2018 - 15:31

Гройсман також підкреслив важливість виплати боргу, та необхідність спрямовувати кошти на покращення рівня життя громадян

Україна в березні виплатила 1,4 мільярда доларів бюджетних коштів за зовнішніми боргами, інформує УНІАН.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ході Години уряду у Верховній Раді. 

"Що стосується єдиного казначейського рахунку — ми прожили перший квартал, і в березні місяці, до вашої уваги, український уряд заплатила за зовнішніми боргами, увагу, 1 мільярд 400 мільйонів доларів. Звичайно, нам потрібна зовнішня підтримка", — сказав прем'єр. 

За словами Гройсмана, Україна має розрахуватися з боргами і акумулювати кошти для покращення життя громадян. 

"Я хочу, щоб ми віддали всі борги, стали незалежною державою, щоб ми перестали віддавати те, що брали до нас, а щоб почали акумулювати те, що будемо віддавати українським громадянам", — підкреслив Гройсман. 

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що головною економічного проблемою України є тиск зовнішнього боргу в розмірі понад 65 мільярдів доларів, з яких 46 мільярдів доларів було залучено у 2007-2014 роках. 

 

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.