Перейти к основному содержанию

У нафтогазового гіганта Shell в Україні з`явився конкурент

пт, 05/31/2019 - 09:55

Канадська компанія Vermilion Energy Inc. може стати першою нафтогазовидобувною компанією після Shell, яка інвестуватиме у видобуток газу в Україні.

 Як повідомляє БІЗНЕС з посиланням на прес-службу "Нафтогазу", АТ "Укргазвидобування" (входить до групи "Нафтогаз"), та українська "дочка" канадської  компанії Vermilion Ukraine Exploration B.V.підписали меморандум про спільну участь у конкурсах на видобуток газу з українських газових родовищ.

У разі перемоги на конкурсах канадська компанія почне інвестувати у видобуток газу.

Окрім цього, у рамках співпраці учасники зобов’язалися долучитися до розвитку національного робочого ресурсу. Так, на етапі геологорозвідки до робіт буде залучено мінімум 50% українського персоналу, на етапі розробки – мінімум 75%.

"Це перша велика нафтогазовидобувна компанія із часів Shell (працює в Україні з 1992 року. Компанія веде свою діяльність у таких напрямках: геологорозвідка та видобуток вуглеводнів, маркетинг газу та паливно-мастильних матеріалів, а також будівництво та експлуатація мережі АЗС, - ред.), яка вирішила інвестувати в Україну з метою видобутку природного газу. Співпраця в рамках УРП (угод про розподіл продукції) найбільшої державної газовидобувної компанії України та Східної Європи Укргазвидобування із провідного світовою нафтогазовою компанією Vermilion Energy, яка володіє новітніми технологіями, може надати необхідний поштовх для досягнення газової незалежності України", - прокоментував директор дивізіону "Інтегрований газовий бізнес" НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов.

Довідка:

Vermilion Energy – міжнародна нафтогазова компанія, акції якої розміщені на Нью-Йоркській та Торонтській фондовій біржах. Її діяльність зосереджена у трьох основних регіонах: Північна Америка (Канада, США), Європа (Франція, Нідерланди, Німеччина, Ірландія, Хорватія, Угорщина, Словаччина) та Австралія.

Компанія володіє значним досвідом та технологіями у видобутку вуглеводнів на суші та на морі, і зокрема напівтрадиційних та нетрадиційних покладів.

Читайте також

Кабмін схвалив законопроєкт, що дозволить аграріям ввозити племінних тварин до України без сплати ПДВ

чт, 08/13/2020 - 10:14
Кабінет міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення зміни до пункту 197.18 статті 197 Податкового кодексу України щодо уточнення кодів УКТ ЗЕД племінних чистопородних тварин».

Зеленський підписав закон про сільськогосподарські кооперативи

чт, 08/13/2020 - 09:48
​​​​​​​Президент України Володимир Зеленський підписав Закон № 819-ІХ «Про сільськогосподарську кооперацію».

Близько 10 тис. т селітри у порту "Южний" можуть загрожувати тисячам людей

ср, 08/12/2020 - 18:16
Поруч знаходяться великі партії карбаміду та аміаку.

Нафта Brent подорожчала до $45,11 за барель

ср, 08/12/2020 - 17:52
Ціни на нафту еталонних марок зросли у очікуваннях на публікацію звіту Міненерго США про запаси в країні.

Кабмін передав ФДМУ 200 об'єктів для приватизації

ср, 08/12/2020 - 17:40
Кабінет міністрів України на засіданні 12 серпня прийняв розпорядження «Про передачу об'єктів державної власності в сферу управління Фонду державного майна» для їх подальшої приватизації.

«IT Ukraine» пропонує допомогу білоруським ІТ-шникам, які не можуть працювати через відключення інтернету

ср, 08/12/2020 - 17:25
Асоціація «IT Ukraine» пропонує базову підтримку для ІТ-компаній з Біллорусі, які через відключенні Інтернету та відсутність мобільного з’язку не можуть виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами та несуть фінансові та репутаційні збитки.