Перейти к основному содержанию

Ціни на нафту продовжують зменшуватись

чт, 06/21/2018 - 12:28

Ціни на нафту знижуються в очікуванні нових сигналів від нафтовидобувних держав, які зустрінуться у Відні пізніше цього тижня, інформує Фінанси.

Ціна серпневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICEFutures до 8:15 МСК знизилася на $0,39 (0,52%) — до $74,35 за барель. У середу контракти подешевшали на $0,34 (0,45%) — до $74,74 за барель.

Вартість ф’ючерсу на нафту BRENT на серпень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,21 (0,32%) — до $65,5 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти зросли в ціні на $1,15 (1,77%) — до $66,22 за барель.

Підтримку нафти WTI напередодні надали дані Міненерго США про запаси енергоносіїв в країні.

Запаси нафти в США минулого тижня знизилися за тиждень на 5,9 млн барелів, максимальними темпами з січня. Експерти, опитані S&P Global Platts, в середньому прогнозували зниження запасів на 3,7 млн барелів.

“Збільшення обсягів нафтопереробки в США – до 17,7 млн барелів на добу (б/д), що дуже близько до рекорду, зафіксованого влітку минулого року, — сприяло максимальному з січня скороченню запасів нафти в США”, — відзначає аналітик ClipperData Метт Сміт.

“З огляду на такк високк активність в сфері нафтопереробки, ми не повинні дивуватися істотному підвищенню запасів бензину і дистилятів”, — цитує експерта MarketWatch.

Запаси бензину в США минулого тижня зросли на 3,3 млн барелів, дистилятів — на 2,7 млн барелів, повідомило Міненерго. Аналітики в середньому прогнозували скорочення запасів бензину на 1 млн барелів, дистилятів — на 700 тис. барелів.

В центрі уваги ринку — зустріч нафтовидобувних держав, яка пройде в кінці цього тижня. Країнам ОПЕК+ належить провести переговори щодо подальшої долі угоди про обмеження видобутку нафти.

Читайте також