Перейти к основному содержанию

Топ-10 пропозицій для аграріїв

вт, 03/03/2020 - 14:22

<p>Питання фінансування були і залишаються наріжним каменем існування й розвитку українського агросектору.</p>

Власних грошей на посівну фермеру ніколи не вистачає. А в очікуванні відкриття ринку землі, що, ймовірно, відбудеться цього року, аграрії акумулюватимуть “кеш” і намагатимуться знизити витрати. Першими під економію потрапляють якісні й дорогі насіння та пестициди, а також сучасні технології обробки землі. Відповідно, перехід до використання дешевшого насіннєвого матеріалу та сумнівних препаратів загрожує низькими показниками врожайності. А втрата контролю над ситуацією в полі, що часто виникає через різку зміну клімату, взагалі може призвести до повної втрати врожаю.

І якщо з біотехнологіями в нас все гаразд, то потреба у фінансових інструментах напередодні посівної щороку зростає. В цьому зізнаються й самі фермери, які часто позбавлені шансів на успіх тільки тому, що не знають про наявність тих чи інших можливостей залучення фінансування чи мають неповне уявлення про них.

Важливо й те, що у формуванні довіри до того ж кредитування чи використання сучасних інноваційних рішень допомагає “сарафанне радіо”. Найшвидше фермер погодиться спробувати щось нове, якщо своїм успішним досвідом з ним поділиться його колега.

Тому, враховуючи практику аграріїв, БІЗНЕС підготував перелік пропозицій та можливостей, що допоможуть агробізнесу інтенсивніше розкривати потенціал українського чорнозему.

Десять кращих пропозицій для аграріїв:

BioNorma

Київстар

BASF

Банк Кредит Дніпро

ALFA Smart Agro

ІНГО Україна

Syngenta

OKKO Group

GigaGroup

Океан Інвест

Читайте також