Перейти к основному содержанию

Суд розблокував рахунки підприємства групи «Ковальська»

пт, 07/26/2019 - 11:03

Соснівський райсуд Черкас розблокував кошти ТОВ «Бетон Комплекс» (промислово-будівельна група «Ковальська»), що знаходяться на рахунках «Альфа-банку», «Укрсиббанку» та інших.

Відповідне рішення суд ухвалив 22 липня, повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу «Ковальської».

Наголошується, що зараз підприємство відновлює видаткові операції. «Ми довели у судовому порядку, що є тими, ким є насправді великою, потужною компанією, бізнесом, що працює, створює сотні робочих місць, будує і сплачує чималі податки до державного бюджету. Таким чином, питання щодо фіктивності одного із підприємств Групи «Ковальська» знято у судовому порядку», — заявили в Групі.

Також зазначається, що для уникнення подібного надалі «Ковальська» разом з іншими потерпілими компаніями оскаржуватиме незаконні дії співробітників СБУ та прокуратури.

Читайте також: Арешт рахунків "Ковальської" – класична схема "наїзду" СБУ

Крім того, група «Ковальська» висловила підтримку «Метал Холдінг», «ArcelorMittal Кривий Ріг» та іншим компаніям, які зазнали необґрунтованого силового тиску з боку слідчих органів.

Нагадаємо:

Довідка: Промислово-будівельна група "Ковальська" працює на будівельному ринку України з 1956 року. Компанія є провідним виробником будівельних матеріалів, девелопером і забудовником України.

Група об’єднує 9 заводів-виробників будівельних матеріалів, які відомі в Україні під брендами "Бетон від Ковальської", "Авеню", Siltek, "Ковальська Граніт". 63 роки компанія має бездоганну репутацію на ринку, є сумлінним платником податків і забезпечує робочими місцями 4100 працівників. Тільки за 2018 рік "Ковальська" сплатила до державного бюджету України 411 млн грн.

Читайте також

Кабмін схвалив законопроєкт, що дозволить аграріям ввозити племінних тварин до України без сплати ПДВ

чт, 08/13/2020 - 10:14
Кабінет міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення зміни до пункту 197.18 статті 197 Податкового кодексу України щодо уточнення кодів УКТ ЗЕД племінних чистопородних тварин».

Зеленський підписав закон про сільськогосподарські кооперативи

чт, 08/13/2020 - 09:48
​​​​​​​Президент України Володимир Зеленський підписав Закон № 819-ІХ «Про сільськогосподарську кооперацію».

Близько 10 тис. т селітри у порту "Южний" можуть загрожувати тисячам людей

ср, 08/12/2020 - 18:16
Поруч знаходяться великі партії карбаміду та аміаку.

Нафта Brent подорожчала до $45,11 за барель

ср, 08/12/2020 - 17:52
Ціни на нафту еталонних марок зросли у очікуваннях на публікацію звіту Міненерго США про запаси в країні.

Кабмін передав ФДМУ 200 об'єктів для приватизації

ср, 08/12/2020 - 17:40
Кабінет міністрів України на засіданні 12 серпня прийняв розпорядження «Про передачу об'єктів державної власності в сферу управління Фонду державного майна» для їх подальшої приватизації.

«IT Ukraine» пропонує допомогу білоруським ІТ-шникам, які не можуть працювати через відключення інтернету

ср, 08/12/2020 - 17:25
Асоціація «IT Ukraine» пропонує базову підтримку для ІТ-компаній з Біллорусі, які через відключенні Інтернету та відсутність мобільного з’язку не можуть виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами та несуть фінансові та репутаційні збитки.