Перейти к основному содержанию

"Shazam для одягу": Amazon запускає "модний" додаток на базі штучного інтелекту

пн, 06/10/2019 - 15:51

Найбільший в світі інтернет-рітейлер Amazon створив додаток на базі штучного інтелекту під назвою StyleSnap, який допоможе знаходити і підбирати одяг по фотографії.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на The Verge.

"Amazon - це гігантський онлайн-майданчик, але є ще один сектор, який йому належить зламати, - мода. Щоб проникнути на цей прибутковий ринок, компанія представляє новий інструмент на основі штучного інтелекту під назвою StyleSnap, який допоможе покупцям знайти одяг для покупки. StyleSnap - це, в основному, Shazam для одягу, вбудований в мобільний додаток Amazon", - пише видання.

Щоб скористатися цим додатком, потрібно зробити знімок або завантажити зображення, а сервіс знайде схожі товари на сайті Amazon. Проте наразі невідомо, чи зможе компанія конкурувати з іншими стартапами, зокрема з гігантом онлайн-моди Asos, які пропонують аналогічні послуги.

Варто відзначити, що це не перша спроба Amazon поєднати моду і технології. У 2017 році компанія випустила камеру зі штучним інтелектом Echo Look, яка давала користувачам рекомендації щодо моди. Однак програмне забезпечення регулярно робило помилки і не могло ідентифікувати одяг  на зображеннях.

Нагадаємо:

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.