Перейти к основному содержанию

Як делегувати повноваження

ср, 05/15/2019 - 10:30

Я часто кажу про важливість делегування, коли мова йде про розширення і диверсифікацію вашого бізнесу. Нещодавно до мене звернувся 19-річний підприємець і попросив дати більш докладну пораду з приводу делегування, оскільки його стартап дійсно почав розвиватися.

 

Я вирішив написати посібник з делегування з п'яти етапів, яких я дотримувався протягом багатьох років.

Керівництво Virgin з делегування:

  1. Визначте свої сильні і слабкі сторони. Поміркуйте над завданнями, які вам притаманні.

Які елементи бізнесу ви знаходите приємним і безтурботним? Що завдає клопоту і є трудомістким? Запитайте своїх друзів, родину і однолітків про їх спостереження. Як тільки ви зберете свої думки і висновки, запишіть їх і запишіть будь-які шаблони і теми.

  1. Зробіть те ж саме для вашого бізнесу в цілому, щоб визначити будь-які сфери, в яких необхідне поліпшення, а також будь-які існуючі проблеми і прогалини, які вам необхідно вирішити для масштабування вашого бізнесу. Це визначить вид навичок, активів, рівнів досвіду та особистих якостей, яких не вистачає вашому бізнесу і команді.
  2. Використовуйте свої результати, щоб здійснювати підбір персоналу і оцінювати існуючу команду. Вам потрібно створити динамічну і різноманітну команду, якщо ви збираєтеся делегувати і домогтися успіху. Шукайте характеристики у людей, які врівноважують ваші менш ефективні області. Витратьте час, щоб знайти людей, які розуміють бізнес і можуть придумати, як його поліпшити, не випускаючи з уваги своє бачення.
  3. Змініть ієрархію і створіть корпоративну культуру, де кожна ідея вітається, спілкування відкрите, а співпраця вбудована в кожне рішення. Важливо пам'ятати, що люди - ваш найбільший актив, і вам потрібно вкладати в них кошти.
  4. Тепер, коли ви створили правильну команду з довірою та талантом, ви можете байдикувати і почати дивитися на загальну картину. Тим не менш, важливо залишатися видимим, доступним і пов'язаним з усіма рушійними частинами бізнесу.

Делегування є урівноважуючою  дією, але коли ви розумієте це правильно, тоді відбувається зростання. Я сподіваюся, що ці кроки допоможуть вам туди дістатися.

Першоджерело публікації – особиста колонка Річарда Бренсона на сайті https://www.virgin.com/

Читайте також

Корпоративне рефінансування – чому ставки 10-15% у гривні для бізнесу стають реальністю?

ср, 06/09/2021 - 10:10
Адріан Козловський, заступник директора відділу інвестицій та ринків капіталу, KPMG в Україні

Довіряй, але перевіряй: як перевірка контрагента може врятувати бізнес

ср, 05/26/2021 - 13:22
Тетяна Андріанова, СЕО Nota Group, голова комітету корпоративної безпеки групи компаній «Октава», член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України

Гранти підтримають бізнес під час пандемії

ср, 05/12/2021 - 10:53
Світлана Олєйнікова, керуючий партнер групи компаній Synergy Universe / Synergy Development Consulting, про грантові програми для бізнесу під час пандемії

Як Україні подолати історичне рейдерство Росії та прорватись у краще Майбутнє

вс, 04/18/2021 - 17:24
Такої відкритої психологічної напруги з боку Росії, та у відповідь, - такої спокійної і впевненої сили підтримки з боку США, Україна ще не отримувала. Історичний момент – скористатися «вікном можливостей» та перехопити ініціативу.

Дмитро Леонов - "Актуальні драйвери, або Прогнозовані перспективи інвестиційного бізнесу"

вт, 04/06/2021 - 17:50
Головуючий Ради Української асоціації інвестиційного бізнесу

Світлана Рекрут - "Підняття суми гарантій за вкладами можливе після врегулювання питання боргів ФГВФО"

вт, 04/06/2021 - 15:08
Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб