Перейти к основному содержанию

Номінація “Сервіс”

вт, 10/01/2019 - 15:19

Банки покращують сервіси для МСБ. Насамперед — завдяки створенню дистанційних каналів обслуговування

Сервіс — мабуть, найсуб’єктивніша категорія оцінки банків, адже тут у кожного свої вподобання. Одні клієнти вважають, що головне — чемне та професійне обслуговування у відділенні, інші — що все залежить від зручності та надійності мобільного додатку, а хтось звертає основну увагу на карткові продукти та кількість прив’язаних до них бонусів та послуг. Але існують банки, яким вдається все це поєднувати.

dfghjtfrd34211rfg3412wfd23Цього разу успіху досяг банк з іноземним капіталом — “ПроКредит Банк”. “Ви професіонал зі щільним графіком? Бажаєте проводити банківські операції просто та безпечно, де й коли вам потрібно?” — саме такі базові питання ставить банк відвідувачам свого сайту в розділі для підприємців. І банк має для вас готові рішення, якщо ваша відповідь на поставлені питання — “так”. Банк не буде заплутувати вас безліччю тарифних планів та постійних чи тимчасових акцій, а одразу запропонує прозорий сервіс з фіксованою місячною платою. І за це представник малого та середнього бізнесу може отримати: безконтактну платіжну картку Visa Business; e-Banking для управління рахунком; SMS-інформування для контролю за операціями; ощадний рахунок FlexSave з гнучкими умовами для заощаджень.

Але й це не все. Банк готовий надати МСБ різноманітні можливості дешевого фінансування. По-перше, він є партнером Німецько-Українського фонду, що надає пільгові кредити МСБ в Україні. По-друге, “ПроКредит Банк” надає доступ до спеціальних умов кредитування Європейського інвестиційного банку. По-третє, банк пропонує програму фінансово-кредитної підтримки підприємництва у Києві.

Наостанок зазначимо, що банк працює з програмою InnovFin, спрямованою на фінансування інноваційних проектів.

“Альфа-Банк” неодноразово посідав в Україні провідні місця в рейтингу кращих банків для МСБ. Зазначимо, що цього разу фінустанова виборола перше місце у номінації “Цінова пропозиція” та друге — у номінації “Кращий продукт”. Що стосується сервісу, то останнім часом банк багато зусиль та коштів вкладає в розвиток додатка “Ок, Альфа!”, створеного саме для приватних підприємців. Банк пропонує бізнесу не ходити до відділень, не стояти у чергах і не витрачати свій час. Власне, ця філософія сучасного підходу до організації банківських послуг набирає дедалі більшої популярності. І це не так легко, як здається! Далеко не всім фінустановам вдається створити дійсно зручний та зрозумілий інтерфейс, який до того ж надає надійний доступ до всіх рахунків, платежів, різноманітних довідок та квитанцій, ефективної підтримки через чат і який однаково добре виглядає як на телефоні, так і на ПК чи планшеті. Крім того, банк, розуміючи, з якими складнощами часом стикаються підприємці в умовах мінливого законодавства, додав до своїх сервісів бухгалтерський супровід ФОПів!

Третє місце — за ТАСКОМБАНКом, який нещодавно почав активно розвивати напрямок обслуговування та кредитування МСБ, але вже має успіхи. Власне, було створено “ТАС24 Бізнес”. Всі його продукти, процеси, ціни розроблені виключно для МСБ і на основі реальних потреб приватних підприємців та юридичних осіб. На відміну від багатьох конкурентів, у “ТАС24 Бізнес” один простий тариф на РКО. Причина в тому, що часто представники МСБ не можуть спрогнозувати рівень своєї активності й обрати серед різних варіантів той, який їм краще підійде. Одночасно з відкриттям рахунку в гривні “ТАС24 Бізнес” безкоштовно відкриває два валютних рахунки — в євро та доларах. Всі три рахунки клієнта мають однаковий номер, знов-таки, для зручності.

Читайте також

Здати ломбард: як небанківські фінанси переходять під контроль НБУ

вт, 07/21/2020 - 14:36
Закон про “спліт”: що чекає на небанківські фінансові установи.

Грошова місія: як працює кредитна програма “5-7-9%”

вт, 05/26/2020 - 15:52
БІЗНЕС розбирався, чому так і не запрацювала програма доступних кредитів для бізнесу

Активна фаза: Боротьба за активи збанкрутілих банків триває

сб, 05/16/2020 - 22:02
Світлана Рекрут, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Ставка з ризиком: Доходність активів страховиків може знизитись на 40-50%

сб, 05/16/2020 - 19:46
Олександр Залєтов, член Нацкомфінпослуг

Цифровий агент: Страхова компанія у смартфоні — це вже реальність

сб, 05/16/2020 - 18:55
Олександр Петриченко, co-founder, CEO ProfITsoft

Переможним кроком: методологія Фінансового Оскару

пт, 05/15/2020 - 09:36
Методологія рейтингу “Фінансовий Оскар 2019 року” — як ми визначали найкращих