Перейти к основному содержанию

Номінація “Сервіс”

вт, 10/01/2019 - 15:19

Банки покращують сервіси для МСБ. Насамперед — завдяки створенню дистанційних каналів обслуговування

Сервіс — мабуть, найсуб’єктивніша категорія оцінки банків, адже тут у кожного свої вподобання. Одні клієнти вважають, що головне — чемне та професійне обслуговування у відділенні, інші — що все залежить від зручності та надійності мобільного додатку, а хтось звертає основну увагу на карткові продукти та кількість прив’язаних до них бонусів та послуг. Але існують банки, яким вдається все це поєднувати.

dfghjtfrd34211rfg3412wfd23Цього разу успіху досяг банк з іноземним капіталом — “ПроКредит Банк”. “Ви професіонал зі щільним графіком? Бажаєте проводити банківські операції просто та безпечно, де й коли вам потрібно?” — саме такі базові питання ставить банк відвідувачам свого сайту в розділі для підприємців. І банк має для вас готові рішення, якщо ваша відповідь на поставлені питання — “так”. Банк не буде заплутувати вас безліччю тарифних планів та постійних чи тимчасових акцій, а одразу запропонує прозорий сервіс з фіксованою місячною платою. І за це представник малого та середнього бізнесу може отримати: безконтактну платіжну картку Visa Business; e-Banking для управління рахунком; SMS-інформування для контролю за операціями; ощадний рахунок FlexSave з гнучкими умовами для заощаджень.

Але й це не все. Банк готовий надати МСБ різноманітні можливості дешевого фінансування. По-перше, він є партнером Німецько-Українського фонду, що надає пільгові кредити МСБ в Україні. По-друге, “ПроКредит Банк” надає доступ до спеціальних умов кредитування Європейського інвестиційного банку. По-третє, банк пропонує програму фінансово-кредитної підтримки підприємництва у Києві.

Наостанок зазначимо, що банк працює з програмою InnovFin, спрямованою на фінансування інноваційних проектів.

“Альфа-Банк” неодноразово посідав в Україні провідні місця в рейтингу кращих банків для МСБ. Зазначимо, що цього разу фінустанова виборола перше місце у номінації “Цінова пропозиція” та друге — у номінації “Кращий продукт”. Що стосується сервісу, то останнім часом банк багато зусиль та коштів вкладає в розвиток додатка “Ок, Альфа!”, створеного саме для приватних підприємців. Банк пропонує бізнесу не ходити до відділень, не стояти у чергах і не витрачати свій час. Власне, ця філософія сучасного підходу до організації банківських послуг набирає дедалі більшої популярності. І це не так легко, як здається! Далеко не всім фінустановам вдається створити дійсно зручний та зрозумілий інтерфейс, який до того ж надає надійний доступ до всіх рахунків, платежів, різноманітних довідок та квитанцій, ефективної підтримки через чат і який однаково добре виглядає як на телефоні, так і на ПК чи планшеті. Крім того, банк, розуміючи, з якими складнощами часом стикаються підприємці в умовах мінливого законодавства, додав до своїх сервісів бухгалтерський супровід ФОПів!

Третє місце — за ТАСКОМБАНКом, який нещодавно почав активно розвивати напрямок обслуговування та кредитування МСБ, але вже має успіхи. Власне, було створено “ТАС24 Бізнес”. Всі його продукти, процеси, ціни розроблені виключно для МСБ і на основі реальних потреб приватних підприємців та юридичних осіб. На відміну від багатьох конкурентів, у “ТАС24 Бізнес” один простий тариф на РКО. Причина в тому, що часто представники МСБ не можуть спрогнозувати рівень своєї активності й обрати серед різних варіантів той, який їм краще підійде. Одночасно з відкриттям рахунку в гривні “ТАС24 Бізнес” безкоштовно відкриває два валютних рахунки — в євро та доларах. Всі три рахунки клієнта мають однаковий номер, знов-таки, для зручності.

Читайте також

«Оплата частинами» від Привату: збільшуємо обсяг продажів на 30% протягом кварталу

пн, 05/24/2021 - 09:00
У сучасному світі реклама вже давно не єдиний інструмент збільшення продажів.

Як оформити терміновий онлайн кредит без відмови?

пт, 04/23/2021 - 09:57
Вам потрібна термінова грошова позика без відмови, але у вас немає часу звернутися до банку? Мікрофінансових організація або МФО - це миттєве розв’язання ваших проблем.

Договір за новими умовами

ср, 04/07/2021 - 18:20
Як інвестиції у сталий розвиток стають елементом фінансової стратегії та роботи з ризиками

Життя переможе

вт, 04/06/2021 - 15:50
Сегмент страхування життя не уникнув трансформацій через пандемію, але багато у чому знайшов для себе користь

Антикризове убезпечення

вт, 04/06/2021 - 15:16
Цифра, медицина, транспорт та подорожі — чим жив страховий ринок у 2020 р. та які прогнози на 2021-й

Янко Ніколов - “Сьогодні ми активно працюємо над цифровими рішеннями для добровільного медичного страхування ”

пн, 04/05/2021 - 15:25
Голова правління страхової компанії Євроінс Україна