Перейти к основному содержанию

Номінація “Сервіс”

вт, 10/01/2019 - 15:19

Банки покращують сервіси для МСБ. Насамперед — завдяки створенню дистанційних каналів обслуговування

Сервіс — мабуть, найсуб’єктивніша категорія оцінки банків, адже тут у кожного свої вподобання. Одні клієнти вважають, що головне — чемне та професійне обслуговування у відділенні, інші — що все залежить від зручності та надійності мобільного додатку, а хтось звертає основну увагу на карткові продукти та кількість прив’язаних до них бонусів та послуг. Але існують банки, яким вдається все це поєднувати.

dfghjtfrd34211rfg3412wfd23Цього разу успіху досяг банк з іноземним капіталом — “ПроКредит Банк”. “Ви професіонал зі щільним графіком? Бажаєте проводити банківські операції просто та безпечно, де й коли вам потрібно?” — саме такі базові питання ставить банк відвідувачам свого сайту в розділі для підприємців. І банк має для вас готові рішення, якщо ваша відповідь на поставлені питання — “так”. Банк не буде заплутувати вас безліччю тарифних планів та постійних чи тимчасових акцій, а одразу запропонує прозорий сервіс з фіксованою місячною платою. І за це представник малого та середнього бізнесу може отримати: безконтактну платіжну картку Visa Business; e-Banking для управління рахунком; SMS-інформування для контролю за операціями; ощадний рахунок FlexSave з гнучкими умовами для заощаджень.

Але й це не все. Банк готовий надати МСБ різноманітні можливості дешевого фінансування. По-перше, він є партнером Німецько-Українського фонду, що надає пільгові кредити МСБ в Україні. По-друге, “ПроКредит Банк” надає доступ до спеціальних умов кредитування Європейського інвестиційного банку. По-третє, банк пропонує програму фінансово-кредитної підтримки підприємництва у Києві.

Наостанок зазначимо, що банк працює з програмою InnovFin, спрямованою на фінансування інноваційних проектів.

“Альфа-Банк” неодноразово посідав в Україні провідні місця в рейтингу кращих банків для МСБ. Зазначимо, що цього разу фінустанова виборола перше місце у номінації “Цінова пропозиція” та друге — у номінації “Кращий продукт”. Що стосується сервісу, то останнім часом банк багато зусиль та коштів вкладає в розвиток додатка “Ок, Альфа!”, створеного саме для приватних підприємців. Банк пропонує бізнесу не ходити до відділень, не стояти у чергах і не витрачати свій час. Власне, ця філософія сучасного підходу до організації банківських послуг набирає дедалі більшої популярності. І це не так легко, як здається! Далеко не всім фінустановам вдається створити дійсно зручний та зрозумілий інтерфейс, який до того ж надає надійний доступ до всіх рахунків, платежів, різноманітних довідок та квитанцій, ефективної підтримки через чат і який однаково добре виглядає як на телефоні, так і на ПК чи планшеті. Крім того, банк, розуміючи, з якими складнощами часом стикаються підприємці в умовах мінливого законодавства, додав до своїх сервісів бухгалтерський супровід ФОПів!

Третє місце — за ТАСКОМБАНКом, який нещодавно почав активно розвивати напрямок обслуговування та кредитування МСБ, але вже має успіхи. Власне, було створено “ТАС24 Бізнес”. Всі його продукти, процеси, ціни розроблені виключно для МСБ і на основі реальних потреб приватних підприємців та юридичних осіб. На відміну від багатьох конкурентів, у “ТАС24 Бізнес” один простий тариф на РКО. Причина в тому, що часто представники МСБ не можуть спрогнозувати рівень своєї активності й обрати серед різних варіантів той, який їм краще підійде. Одночасно з відкриттям рахунку в гривні “ТАС24 Бізнес” безкоштовно відкриває два валютних рахунки — в євро та доларах. Всі три рахунки клієнта мають однаковий номер, знов-таки, для зручності.

Читайте також

Платити податки легко – коли платиш з «Приват24 для бізнесу»

вт, 01/25/2022 - 10:52
ПриватБанк запускає сервіси, що спрощують бізнесу розрахунки з бюджетом

Бізнес готовий виходити з тіні та потребує грошей на розвиток

ср, 12/22/2021 - 09:09
З численних ток-шоу та програм новин ми чуємо про те, що криза не минає, хвилі поширення COVID-19 у світі завдають економікам країн дедалі більшої шкоди, і що в Україні немає стабільності ні у питаннях економіки, ні у питаннях безпеки тощо.

Програма, що мала на меті створення нових робочих місць, стає основним каналом фінансування державою малого та середнього бізнесу

ср, 12/22/2021 - 08:53
Якщо говорити про роль держави у фінансуванні малого та середнього бізнесу, то, мабуть, наймасштабнішою у цьому напрямку можна назвати програму “Доступні кредити 5-7-9%”, участь у якій беруть вже 40 уповноважених банків.

ОТП Банк — універсальний банк, який однаково добре працює з усіма сегментами ринку

вс, 12/19/2021 - 12:50
Ольга Волкова, директорка департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку

Банки активно використовують партнерські програми для покращення умов кредитування аграріїв

вс, 12/19/2021 - 12:46
Нині банки використовують усі наявні можливості у боротьбі за аграрних клієнтів, адже останні лишаються чи не найбажанішими клієнтами. Агровиробники найменше постраждали від коронакризи, а їхня продукція продовжує користуватися попитом.

Банківські продукти та сервіси повинні відповідати очікуванням та запитам клієнтів, — Сергій Магдич

пт, 12/17/2021 - 14:40
БАНКІР РОКУ. Сергій Магдич, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ