Перейти к основному содержанию

Суд виніс вирок фальсифікаторам засобів захисту рослин, які підробляли відомий бренд

пт, 08/07/2020 - 11:45

Бориспільський міськрайонний суд визнав винними осіб, що виробляли та реалізовували фальсифіковані ЗЗР під брендом DuPont

Бориспільський міськрайонний суд Київської області визнав винними осіб, що незаконно виробляли та реалізовували фальсифіковану продукцію засобів захисту рослин з використанням знаку та фірмового найменування DuPont.

Про це повідомляє прес-служба компанії Corteva Agriscience, яка до червня 2019 року була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Зазначається, що сировиною для виробництва фальсифікованих засобів захисту рослин виступали дешеві аналоги препаратів, які мали в своєму складі ідентичну за своїми властивостями діючу хімічну речовину, але були дешевшими за препарати оригінального виробництва. Ці препарати не були офіційно зареєстрованими DuPont, не відповідали стандартам якості та не давали очікуваного результату в полі.

Розмір матеріальної шкоди, завданої компанії, складає близько 1 млн. гривень та за рішенням суду має бути відшкодований особами, які нанесли збитки.

Довідково:

Згідно з офіційними даними ЄС та Організації економічного співробітництва та розвитку, близько 14% ринку засобів захисту рослин в Європі складають неоригінальні препарати.

В Україні ринок фальсифікованих засобів захисту рослин, за даними Українського клубу аграрного бізнесу, оцінюється в $100 млн.

Corteva Agriscience — публічна глобальна компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу портфель продуктів для сільськогосподарського виробництва, включаючи деякі з найбільших брендів у галузі: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds і т.д.

Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Читайте також