Перейти к основному содержанию

Дарницьку ТЕЦ можуть призупинити через екологічну небезпеку її технічної водойми

чт, 08/06/2020 - 17:56

Якщо при комплексній перевірці будуть знайдені серйозні порушення в роботі Дарницької ТЕЦ, то на підприємство буде накладено штраф, або навіть призупинено його діяльність до виправлення виявлених недоліків.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований, передає прес-служба.

За його словами, 31 липня Держекоінспекція розпочала комплексну перевірку Дерницької ТЕЦ. Тривати вона буде до 14 серпня, а за її результатами буде вирішена подальша доля об’єкту.

Голова Держекоінспеції, зокрема, наголосив на екологічній небезпеці озера «Гарячка», що є технічною водоймою Дарницької ТЕЦ. З нього екоінспектори окремо здійснять забори проб для подальших лабораторних аналізів.

Довідково:

Дарницьку ТЕЦ побудовано 65 років тому. Навколо неї була санітарна зона завширшки у 1,5 км. Зараз впритул до озера «Гарячка» зведено багатоповерхівки і великий торговельний центр. Екологи зауважують, що для можливості й надалі експлуатувати ТЕЦ від використання технічної водойми необхідно відмовитися, а її території рекультивувати.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.