Перейти к основному содержанию

В Україні хочуть збудувати дата-центр, вітроелектростанцію та водневий завод: Зеленський зустрівся з інвесторами

чт, 08/06/2020 - 13:20

Президент Володимир Зеленський зустрівся з інвесторами, які хочуть збудувати в Україні дата-центр, завод з виробництва водню та вітроелектростанцію.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу президента України.

Зазначається, що представники компанії Yom Capital Ltd планують побудувати обчислювальний дата-центр потужністю 1 ГВт, а компанія NBT – вітроелектростанцію потужністю 800 МВт і потужності з електролізного виробництва водню на 200 МВт на території Запорізької області.

Обсяг інвестицій, залучених для будівництва вітроелектростанції, становитиме понад 1,2 млрд євро, а для виробництва водню – понад 300 млн євро.

CEO компанії NBT Юар Вікен повідомив, що інвестиції у будівництво вітроелектростанції компанія планує зробити вже восени 2020 року.

Юар Вікен наголосив, що компанія у своїй роботі дотримується найжорсткіших міжнародних стандартів, високих стандартів корпоративної та соціальної відповідальності і нетерпима до корупції.

Також він заявив, що на наступний соціальний проект у Запоріжжі компанія виділить $15 млн.

Крім того, за словами Вікена, прямі інвестиції на суму понад 140 млн євро буде залучено для покращення електросистем України.

Читайте також