Перейти к основному содержанию

ТСК з питань захисту інвесторів зобов’яже Офіс Генпрокурора щомісяця звітувати про розслідування справи щодо ТРЦ SkyMall

вт, 08/04/2020 - 15:47

Тимчасова спеціальна комісія (ТСК) з питань захисту прав інвесторів звернеться до президента та Міністерства юстиції України через ситуацію, що склалася з естонським інвестором Торговельно-розважального комплексу SkyMall Гіларом Тедером.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці комісії.

Таке рішення члени ТСК затвердили на засіданні 3 серпня після розгляду звернення компанії Аррікано Ріелс Естейт ПІЕЛСІ.

У рішенні члени ТСК просять Генерального прокурора звернути увагу на порушення процесуальних строків, відсутність процесуальних дій та необхідність виявити осіб, винних у затягуванні процесу розслідування кримінального провадження від 15 січня 2016 року щодо протиправного заволодіння майном ТРЦ «Скай Молл», процесуальне керівництво за розслідуванням якого здійснюється Офісом генерального прокурора.

Через затягування строку розслідування члени ТСК ухвалили рішення зобов’язати Офіс Генерального прокурора щомісячно надавати інформацію щодо кількості вжитих процесуальних заходів.

Президента України члени ТСК просять взяти питання на особистий контроль, а Міністерство юстиції України — оцінити ризики для держави та спрогнозувати наслідки, до яких може призвести потенційний позов Гіллара Тедера до Інвестиційного міжнародного арбітражу у Вашингтоні.

Довідково:

ТРЦ SkyMall почала будувати компанія Arricano Real Estate PLC. У 2009 році до будівництва долучилась компанія Stockman Interhold S.A, бенефіціаром якої є громадянин України Андрій Адамовський. Його компанія інвестувала в будівництво проекту $40 млн через придбання у компанії Arricano Real Estate PLC 50,03% акцій.

Одночасно з зазначеною «Угодою між акціонерами» компанії за законодавством Англії та Уельсу 25 лютого 2010 року уклали «Угоду опціону з правом викупу», згідно з якою Arricano Real Estate PLC мала право зворотного викупу проданих 50,03% акцій. Проте Stockman Interhold SA відмовилась повертати акції, пославшись на те, що компанія Arricano Real Estate PLC порушила угоду про конфіденційність.

Навесні 2016 року Лондонський арбітраж прийняв рішення, яким визнав, що збитки від управління цим об'єктом компанією Stockman Interhold S.A перевищили ціну опціону, тому Stockman повинна віддати придбані акції протягом місяця без будь-якої оплати з боку Arricano Real Estate PLC. Але повернення не відбулося.

15 січня 2016 року в Україні зареєстроване кримінальне провадження по факту незаконного заволодіння ТРЦ SkyMall А. Адамовським спільно з іншими особами. У рамках провадження компанію Arricano Real Estate PLC Хілара Тедера визнано потерпілою особою.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.