Перейти к основному содержанию

Трампа підозрюють у багаторічному банківському та страховому шахрайстві

вт, 08/04/2020 - 15:11

Окружний прокурор Манхеттена Сайрус Венс-молодший вимагає у президента США Дональда Трампа податкові декларації для того, щоб розслідувати інформацію про «тривалу злочинну поведінку в Trump Organization».

Про це повідомляє сайт ВВС.

Як зазначається у повідомленні, Сайрус Венс-молодший подав повістку до суду, щоб отримати персональні та корпоративні податкові декларації Трампа за вісім років. Організація Трампа це оскаржує.

Минулого тижня адвокати Трампа подали скаргу, стверджуючи, що повістка видана недобросовісно.

Сам Трамп, будучи республіканцем, звинувачує прокурора-демократа у здійсненні політичної помсти.

Адвокати Венса-молодшого заявляють, що звинувачення у злочинній діяльності Trump Organization датуються «понад десятиліттям». На підтвердження цьому вони цитують публікації у газеті про ймовірне банківське та страхове шахрайство в Trump Organization та свідчення колишнього адвоката президента Майкла Коена, який заявив, що Трамп знецінював свої активи, намагаючись знизити податки.

Зазначається, що вивчення декларацій Трампа стане частиною раніше розпочатої справи у сплаті хабара за мовчання двом жінкам, які стверджують, що перебували у стосунках з Трампом. Проте, розслідування підозрює, що справа є набагато ширшою за ці два випадки. Трамп заперечує цю інформацію і називає справу «полюванням на відьом».

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.