Перейти к основному содержанию

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10

23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

Завітавши до Музею, відвідувачі побачать близько тисячі ексклюзивних і колекційних експонатів, які розповідають історії життя киян різних епох та створюють незабутню атмосферу різдвяно-новорічного дива.

інтер єр

Серед найцікавіших експонатів: оригінальні вітальні листівки місцевого та закордонного виробництва, колекція ялинкових іграшок та Дідів Морозів, унікальна Вифлеємська зірка та багато колекційних ялинкових прикрас. Протягом всього часу роботи виставки у музеї можна буде відвідати екскурсії та тематичні майстер-класи, які дозволять повністю зануритися в атмосферу старого Києва.

листівка

Передувала відкриттю виставки пресконференція за участі генеральної директорки МВЦ "Музей історії міста Києва" Тетяни Костенко, голови наглядової ради EFIGroup, співзасновника Українського інституту майбутнього, мецената Ігоря Ліскі, дизайнерки Наталі Сергєєвої та музейної кураторки виставки Ольги Друг.

меценат

"Різдвяні історії Києва" стали можливими завдяки реалізації ідеї відомої дизайнерки Наталії Сергєєвої та українського бізнесмена та мецената Ігоря Ліскі. Іноді здається, що золота доба меценатів минула, однак ця виставка засвідчує, що це не так. Ми й зараз маємо яскраві приклади. Та для мене особисто набагато важливіше, коли ми розпочинаємо традицію довготривалої співпраці з таких проєктів. Маленькими кроками йдемо до великої мети - створити глобальну хвилю українського меценатства. Вірю, що ми разом створюємо майбутнє, у якому є місце музею, повазі до історії та прекрасного", – сказала генеральна директорка Музею історії міста Києва Тетяна Костенко.

спікери

У цей непростий час глобальних змін кожному з нас хочеться розуміти заради чого ми живемо. Зазвичай Різдво та новорічні свята це час підбивання підсумків та зведення нових планів. Звісно, це родинні свята, під час яких хочеться робити велике добро. Для мене виставка є проявом родинної турботи, яка об’єднує минуле, сучасне і дозволяє будувати майбутнє. Хочеться заснувати традицію відвідування музеїв родиною, разом з дітьми та друзями аби відроджувати сімейні цінності. Киянам є чим пишатися: неймовірними традиціями, духом меценатства і можливістю ділитися добром", - розповів меценат виставки Ігор Ліскі.

Також для гостей заходу Ольга Друг провела кураторську екскурсію, підкресливши важливість збереження традицій благодійництва та виховання майбутніх поколінь. Дизайнерка та декораторка Наталя Сергєєва провела для гостей заходу майстер-клас із виготовлення новорічної листівки.

Друг

"Діти лише через творчість та розуміння прекрасного і традицій здатні відкривати власні можливості, розвивати внутрішній потенціал. Кожен подарунок та листівка зроблені власними руками це велика цінність, яку діти з великою любов’ю зможуть подарувати найдорожчим у своєму житті людям. Ця виставка, перш за все, несе знання, яке стимулює тебе створювати щось нове. Наш маленький вклад у цей глобальний процес полягає у відкритті чудової майже домашньої виставки, куди прийти може кожен", - поділилася Наталія Сергєєва.

Сергеєва

Виставка "Різдвяні історії Києва" працюватиме з 24 грудня 2021 по 19 січня 2022 року включно. Завітати на майстер-класи можна за попереднім записом на сайті Музею історії Києва

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.