Перейти к основному содержанию

Електронні бібліотеки для бізнесу

пт, 12/24/2021 - 10:22

Корпоративні знання + лояльність співробітників та клієнтів

Донедавна електронні корпоративні бібліотеки на українському ринку були продуктами виключно “made in Russia” і, звісно, в них не було жодної української книги. Першою, хто запропонував автентичний продукт у цьому сегменті, стала національна книжкова платформа Yakaboo.

У травні цього року компанія Yakaboo створила першу корпоративну е-бібліотеку для преміальних клієнтів українського офісу компанії Visa — лідера світових платіжних систем. Наступним кейсом стала співпраця з логістичним гігантом “Нова Пошта”. Компанія замовила в Yakaboo дві корпбібліотеки — одну для клієнтів, іншу для власного проєкту “Школа бізнесу”, що займається розвитком персоналу. Досвід виявися вдалим, і вже наступний запит прийшов від рекламного агентства, яке подарувало бібліотеку своєму клієнту — Toyota&Lexus. Є запит на створення подібних бібліотек навіть від держструктур.

Цілком природно, що великі бізнеси зацікавлені у підвищенні лояльності клієнтів, розвитку та мотивації персоналу. І у такому разі корпоративні електронні бібліотеки — чудовий, недорогий та інноваційний інструмент, який дає позитивний ефект у досягнені різних цілей.

Для HR, наприклад, це не лише спосіб організувати систему безперервного розвитку персоналу, але й можливість мотивувати високопрофесійних спеціалістів, які зацікавлені у саморозвитку. Наприклад, завдяки корпбібліотекам вони легко можуть отримати доступ до свіжих новинок бізнес-літератури. Крім того, це елемент єдиної корпоративної культури та тімбілдингу, і він дає розуміння who is who у твоїй команді.

“У нас індивідуальний підхід. Ми створюємо бібліотеки під потреби кожного конкретного бізнесу. В них можуть бути книги для навчання, саморозвитку, з психології відносин, мотиваційні та навіть художні бестселери. Звісно, ми надаємо свої рекомендації, а вже замовник обирає, що саме йому цікаво, — говорить Іван Богдан, СЕО книжкової платформи Yakaboo. — Зараз у портфелі компанії більше 20 тис. електронних та аудіокнижок, з яких можна формувати корпоративні е-бібліотеки на будь-який смак. Серед них багато книжок і українською. У такий спосіб Yakaboo популяризує читання рідною мовою та підтримує українських авторів”.

За бажанням клієнтів у е-бібліотеку можна додавати й будь-які інші корпоративні (інформаційні та навчальні) матеріали. Крім того, як елемент корпоративної культури, бібліотека може бути брендована.

Доступ до електронних та аудіокнижок з корпбібліотеки відбувається через зручний та захищений мобільний додаток, власну розробку Yakaboo. Є версія і для iPhone, і для Android. Додаток оснащений багатьма інструментами для комфортного читання: електронними закладками, є можливість зберігати нотатки та ділитися цитатами у месенджерах, налаштовувати різні режими читання, а також скачувати книги на пристрій та читати або слухати офлайн, навіть без інтернету.

Е-бібліотека може також бути чудовим подарунком — винагородою найкращим співробітникам, святковим презентом клієнтам, як прояв благодійності чи соціальної відповідальності. Формується, наприклад, лімітована добірка суперхітів (50-100 книжок), брендується, можна додати й звернення від дарувальника — і ось той нетривіальний та водночас дуже корисний і приємний сюрприз.

В Yakaboo впевнені, що напрям корпоративних електронних бібліотек — це ціннісний продукт, в який варто інвестувати.

Читайте також

Електронні бібліотеки для бізнесу

пт, 12/24/2021 - 10:22
Корпоративні знання + лояльність співробітників та клієнтів

Час робити сміливий крок вперед та будувати екосистемний бізнес, — Юрій Кривошея

пт, 12/24/2021 - 09:15
Юрій Кривошея, президент та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії “Торонто-Київ”, співзасновник національної книжкової платформи Yakaboo, переконаний, що організаціям варто розпочинати будувати екосистеми, ставитися до своєї суспільної місії не як до статті витрат, а змінювати ДНК самого бізнесу. І тоді бізнес не тільки отримає прибуток, а й змінить країну.

Finmap: всі бізнес-фінанси на одній мапі

ср, 12/22/2021 - 14:45
Спростити облік грошей допоможе сервіс з фінансового обліку

UCloud: в передчутті великих зрушень

вс, 12/19/2021 - 12:33
Кожен з аспектів розвитку компанії нині напряму залежить від ІТ. А за всіма звершеннями у 2022-му в ІТ-секторі стоятимуть хмарні технології. Gartner прогнозує, що хмарні платформи стануть основою для більш ніж 95% цифрових ініціатив до 2025 р., порівняно з менш ніж 40% у 2021-му.

Трансформація шляхом глибокої диверсифікації. “Октава Капітал”

вс, 12/19/2021 - 12:24
“Октава Капітал” вважає диверсифікований портфель активів найкращим захистом від “чорних лебедів”. Тетяна Андріанова, СЕО “Октава Капітал”.

Особливості національної Tech-індустрії

вс, 12/19/2021 - 12:20
Вітчизняний ринок інформаційних технологій та телекомунікацій набирає обертів завдяки стрімкому зростанню попиту бізнесу