Перейти к основному содержанию

Finmap: всі бізнес-фінанси на одній мапі

ср, 12/22/2021 - 14:45

Спростити облік грошей допоможе сервіс з фінансового обліку

Облік фінансів — важливе завдання для будь-якого бізнесу. Зробити його максимально комфортним можливо за допомогою технологій. У 2019 р. з’явився сервіс фінансового обліку для сучасного бізнесу Finmap. Цей інструмент допомагає малим і середнім підприємцям в режимі реального часу контролювати все, що відбувається з їхніми коштами, уникати касових розривів і аналізувати процеси, пов’язані з фінансами.

Діджиталізації не варто боятися, навпаки, є сенс навчитися отримувати користь від її результатів, вважають засновники Finmap Олександр Соловей та Іван Каунов. Впродовж двох останніх років підприємці працювали над оновленням та розширенням можливостей сервісу: 

“Онлайн-сервіс — це постійний й безперервний розвиток продукту. Цього року ми повністю оновили інтерфейс і доопрацювали безліч нових фіч. Наприклад, стали доступні інтеграції з більш ніж 2 тис. банками, виписками 1С та функціонал обліку криптовалют, а також понад 500 точкових покращень в інтерфейсі, для більш комфортного та ефективного користування”.

Ключові переваги Finmap — це:

• Спрощення обліку грошей. Сервіс інтегрується більш ніж з 2 тис. банками, як українськими, так і європейськими. Він також дозволяє планувати всі грошові операції бізнесу, вести облік у будь-якій валюті, навіть у крипті.

• Зручність. Вся фінансова інформація бізнесу розташована в одному місці зі зручним інтерфейсом та візуалізацією даних. Кілька кліків — і підприємець бачить актуальну картину на одному екрані (комп’ютера чи смартфона), має змогу аналізувати інформацію, ухвалювати рішення і контролювати бізнес-фінанси. За потреби, можна скористатися зручним чат-ботом в Telegram із підказками на кожному етапі, або допомогою фахівців зі служби турботи, що працює 24/7.

• Безпека. Усі з’єднання зашифровані за SSL-протоколом, а інформація зберігається у хмарі Amazon. Задля додаткової безпеки сервіс взагалі не запитує у користувача офіційні дані (наприклад, код ЄДРПОУ чи повну назву компанії).

• Перспектива. Послугами Finmap користуються бізнес-клієнти з України та ще 12 країн світу. Наразі компанія активно розвивається на ринках Європи, Азії та Латинської Америки. У 2020 р. проєкт потрапив до шорт-листу переможців Pitch Day, отримав грант $50 тис. від Українського фонду стартапів та привернув до себе увагу інвесторів. Серед них BRISE Capital, Startup Wise Guys, Sigma Software Labs разом із Inspirium, а також приватні smart-інвестори, зокрема Дмитро ДубілетАркадій Верщебенюк та Маріо Наварро (Demium Startups). Загалом команда сервісу зросла вчетверо, і до кінця року складатиме 50-60 осіб.

Введення кожного оновлення формується на основі запитів, потреб та відгуків користувачів. Також команда стежить і враховує тренди та тенденції розвитку fintech у світі. До таких трендів належить автоматизація процесів, а саме — автоматичне розпізнавання та прогнозування транзакцій на основі штучного інтелекту та машинного навчання. У цей же бік рухається і Finmap.

Читайте також

Електронні бібліотеки для бізнесу

пт, 12/24/2021 - 10:22
Корпоративні знання + лояльність співробітників та клієнтів

Час робити сміливий крок вперед та будувати екосистемний бізнес, — Юрій Кривошея

пт, 12/24/2021 - 09:15
Юрій Кривошея, президент та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії “Торонто-Київ”, співзасновник національної книжкової платформи Yakaboo, переконаний, що організаціям варто розпочинати будувати екосистеми, ставитися до своєї суспільної місії не як до статті витрат, а змінювати ДНК самого бізнесу. І тоді бізнес не тільки отримає прибуток, а й змінить країну.

Finmap: всі бізнес-фінанси на одній мапі

ср, 12/22/2021 - 14:45
Спростити облік грошей допоможе сервіс з фінансового обліку

UCloud: в передчутті великих зрушень

вс, 12/19/2021 - 12:33
Кожен з аспектів розвитку компанії нині напряму залежить від ІТ. А за всіма звершеннями у 2022-му в ІТ-секторі стоятимуть хмарні технології. Gartner прогнозує, що хмарні платформи стануть основою для більш ніж 95% цифрових ініціатив до 2025 р., порівняно з менш ніж 40% у 2021-му.

Трансформація шляхом глибокої диверсифікації. “Октава Капітал”

вс, 12/19/2021 - 12:24
“Октава Капітал” вважає диверсифікований портфель активів найкращим захистом від “чорних лебедів”. Тетяна Андріанова, СЕО “Октава Капітал”.

Особливості національної Tech-індустрії

вс, 12/19/2021 - 12:20
Вітчизняний ринок інформаційних технологій та телекомунікацій набирає обертів завдяки стрімкому зростанню попиту бізнесу