Перейти к основному содержанию

Як має змінитись роль HR, щоб відповідати сучасності та допомагати компаніям розвиватись?

вт, 12/21/2021 - 09:30

Ольга Прохоренко, HR-консультантка, консультантка з організаційного розвитку, фасилітатор, персональний та командний коуч, HR-ментор

2015 р. компанія PWC оприлюднила дослідження про розвиток світу, компаній та HR. Згідно з цим дослідженням, до 2022 р. існуватимуть три світи:

  • синій — світ корпорацій (фокус: гроші, амбіції, кар’єра, війна за таланти, продуктивність);
  • помаранчевий — світ інновацій (фокус: технології та інновації, стартапи та проєкти, віддалена робота, персональний бренд);
  • зелений — світ соціальної відповідальності (фокус: екологічність, соціальна відповідальність, етика, особистісний розвиток).

Кожен зі світів матиме своє відображення в різних за місією, структурою, цілями та цінностями організаціях. І, відповідно, кожному світу, відповідатиме свій HR:

  • синьому — HR як стратегічний партнер;
  • помаранчевому — HR як консультант;
  • зеленому — HR як коуч.

Дивлячись зараз на це дослідження, можна сказати, що загалом прогнози та гіпотези справдились. Ми бачимо на ринку дуже різні компанії і дуже різний HR.

Цього року Gartner презентував власне бачення HR-ролей на найближчу перспективу:

  • стратегічні лідери з управління талантами;
  • вирішувачі проблем;
  • центри експертизи;
  • HR сервісна команда.

Всі ці ролі так чи інакше вже можна спостерігати в деяких компаніях, проте більшість організацій все ж таки мають традиційніші набори HR-функцій та процесів. Втім, зважаючи на виклики і тренди, очікується, що зміни в HR неминучі та масштабні. Розвиток і трансформація HR стають ще швидшими та фундаментальнішими.

Зараз час нової ролі HR і навіть нових HR-професій

По-перше, у найближчі роки поглиблюватиметься роль HR в стратегуванні та розвитку компаній. Тому майже всім фахівцям з управління персоналом є сенс розвивати в собі стратегічне мислення та аналітичність, а також вивчати принципи організаційного розвитку.

По-друге, як і з іншими професіями, HR доведеться розбиратися з усіма сучасними діджитал та IT-інструментами, з АІ та VR продуктами. Тому один із фокусів для розвитку для HR — технологічна грамотність.

Ну і третє. Оскільки збільшується тренд на людиноцентричність, роботу з благополуччям, досвідом працівників, акценти на комунікацію та лідерство, HR має посилювати свої знання в напрямку психології, розвивати емпатію та навички користування інструментами менторінга та коучинга. HR має розуміти та вміти оцінювати мотиви, потреби людей, їхній потенціал для розвитку та просування, лідерські здібності, вміти працювати з командами, оцінювати командну зрілість.

Водночас знання сучасних інструментів управління людьми, вміння моделювати та розробляти різні рішення, адаптувати моделі та інструменти, як і раніше, залишається базовим рівнем для будь-якого фахівця з управління персоналом.

Фактично найближчим часом HR трансформується в роль People Strategist, яка окрім традиційної зараз для HR сфери охопить також напрямки стратегування, організаційного розвитку, брендінгу та комунікацій і частково маркетингу. Ну і все це, звичайно, з використанням новітніх технологічних ІТ-рішень.

На думку дослідників з The Cognizant Center for Future of Work, до 2030 р. у світі з’явиться 21 нова HR-професія з принципово новими назвами та наповненнями, серед яких, зокрема, HR Data Detective, Head of Business Behaviour, Chatbot & Human Facilitator, Gig Economy Manager, Director of Well-Being тощо.

Фактично цей перелік вже має бути орієнтиром для розвитку HR-навичок та HR-професії.

Читайте також

Перехід від школи з теоретичними знаннями до школи компетентностей підтримують 67% українців: чому це важливо?

чт, 12/30/2021 - 10:42
Понад 67% громадян підтримують ідею необхідності реформування національної освіти та нововведення Нової української школи (НУШ).

На відстані двох рукостискань

чт, 12/23/2021 - 11:00
Фінансовий комітет ТПП України розпочав програму розбудови українських інвестиційних фондів

Азбука сильної команди

вт, 12/21/2021 - 17:00
Які складові роблять компанію успішною Dream Team, а її менеджмент — сильним? Тетяна Гончар, міжнародний бізнес-коуч рівня PCC, членкиня ICF, PhD, CEO “DCT”

Суспільні цінності та соціальне підприємництво в Україні

вт, 12/21/2021 - 10:50
Дмитро Козлов, член правління АТ НСТУ, виконавчий директор Асоціації професіоналів з управління персоналом HR FORUM

Як має змінитись роль HR, щоб відповідати сучасності та допомагати компаніям розвиватись?

вт, 12/21/2021 - 09:30
Ольга Прохоренко, HR-консультантка, консультантка з організаційного розвитку, фасилітатор, персональний та командний коуч, HR-ментор

Нові реалії внутрішніх комунікацій

пн, 12/20/2021 - 12:06
Тетяна Пашкіна, HR-експертка, HR-маркетологиня, тренерка з рекрутингу: "Історії забезпечують нас багатим досвідом без необхідності переживати насправді небезпечні ситуації".