Перейти к основному содержанию

Нові реалії внутрішніх комунікацій

пн, 12/20/2021 - 12:06

Тетяна Пашкіна, HR-експертка, HR-маркетологиня, тренерка з рекрутингу: "Історії забезпечують нас багатим досвідом без необхідності переживати насправді небезпечні ситуації".

Останні роки окрім традиційного дефіциту фахівців до нас неочікувано підкрався ще один — брак внутрішніх комунікацій. Звичні інструменти великих та не дуже компаній — розсилки електронною поштою та в месенджери, корпоративні медіа тощо — стають дедалі менш популярними. А їхні офлайнові аналоги підпали під заборону через пандемію.

Відсутність зрозумілої та системної інформації про стан справ в компанії негативно позначилась на якості внутрішніх комунікацій, а відтак — на ефективності роботи. Нормативні документи, якими пишалися компанії, в “пандемійну епоху” стрімко застаріли. А нової інформації, яка б просто та зрозуміло пояснювала, що треба робити, не було. Ключова фраза — “просто та зрозуміло”. За час пандемії, вірніше, її найгострішої фази — ізоляції, психіка широких верств населення зазнала змін, хочеться сподіватися, що оборотних.

Експерти з поведінкових моделей говорять про те, що збільшується кількість людей, готових вступати в конфлікти. Страх захворіти, хвилювання за близьких, невизначеність, потік суперечливих негативних новин спровокували зростання тривожних розладів з панічними атаками та іншими факторами, що сприяють професійному вигорянню, подекуди до глибокої депресії. Як результат — у таких людей виникають серйозні проблеми як в особистому житті, так і на роботі.

Як комунікувати з такими людьми?

Стандартні інструкції та блок-схеми бізнес-процесів допомагають мало. Вони і до коронакризи не були на піку популярності, пандемія лише прискорила їхнє “старіння”. Люди не розуміють, як особисто їх стосується та чи інша комунікація, тому часто виконують доручене “на відчепись”.

Щоб достукатися до людей, сьогодні потрібні інструменти, які працюють на емоційному рівні. Адже стрес “відключає” гіпокамп, що призводить до розладу пам’яті, викликає проблеми з навчанням. Далі під впливом кортизолу руйнуються синаптичні зв’язки між нейронами та змінюється розмір префронтальної кори мозку, яка відповідає за концентрацію, прийняття рішень, соціальну взаємодію. А хронічний стрес не просто погіршує пам’ять і концентрацію, він може призвести до депресії та деменції.

Відтак, традиційні інструменти формальної логіки працюють гірше. Нам потрібні нові. Одним із таких інструментів є бізнес-сторітелінг, або мистецтво надихаючих історій.

Чому саме зараз? Ну, крім того, що наш мозок тисячоліттями тренувався сприймати інформацію саме у форматі історій, а не таблиць або слайдів, є ще одна важлива річ. Як кажуть когнітивні психологи, ми мислимо історіями. З їхньою допомогою ми стратегічно осмислюємо навколишній світ. Наш мозок постійно шукає сенс в отриманих даних, вишукує потрібне для виживання, створюючи базу знань, і, ґрунтуючись на нашому попередньому досвіді, створює історії.

І що важливо саме зараз — історії забезпечують нас багатим досвідом без необхідності переживати насправді небезпечні ситуації. Тому розповідати колегам, що і як відбувається, у форматі сторітелінгу набагато корисніше та ефективніше. Корисніше, тому що факти сприймаються у 20 разів легше, якщо вони вплетені в історію. І тому що розповідь історій супроводжується позитивними емоціями. Як наслідок — виробляються дофамін, окситоцин та інші ендорфіни, а не кортизол й адреналін, що тримають нас у лапах жорсткого стресу.

Так, службову інформацію — посадові інструкції, корпоративні цінності та інші офіційні знання, також можна надавати у форматі сторітелінгу, про що вже 30 років розповідає Девід Армстронг.

Ще один плюс сторітелінгу — він дає друге життя найнуднішим офісним розсилкам та корпоративним газетам, які до того ніхто не читав. Допомагає донести важливі й потрібні речі без зусиль та ментального насильства. Згуртовує і залучає навколо важливих для всіх цінностей. А що ще потрібно в наш невизначений час? Впевненість у тому, що поруч із тобою люди, які поділяють твої цінності, яким можна довіряти і з якими не страшно бути недосконалим.

Читайте також

Перехід від школи з теоретичними знаннями до школи компетентностей підтримують 67% українців: чому це важливо?

чт, 12/30/2021 - 10:42
Понад 67% громадян підтримують ідею необхідності реформування національної освіти та нововведення Нової української школи (НУШ).

На відстані двох рукостискань

чт, 12/23/2021 - 11:00
Фінансовий комітет ТПП України розпочав програму розбудови українських інвестиційних фондів

Азбука сильної команди

вт, 12/21/2021 - 17:00
Які складові роблять компанію успішною Dream Team, а її менеджмент — сильним? Тетяна Гончар, міжнародний бізнес-коуч рівня PCC, членкиня ICF, PhD, CEO “DCT”

Суспільні цінності та соціальне підприємництво в Україні

вт, 12/21/2021 - 10:50
Дмитро Козлов, член правління АТ НСТУ, виконавчий директор Асоціації професіоналів з управління персоналом HR FORUM

Як має змінитись роль HR, щоб відповідати сучасності та допомагати компаніям розвиватись?

вт, 12/21/2021 - 09:30
Ольга Прохоренко, HR-консультантка, консультантка з організаційного розвитку, фасилітатор, персональний та командний коуч, HR-ментор

Нові реалії внутрішніх комунікацій

пн, 12/20/2021 - 12:06
Тетяна Пашкіна, HR-експертка, HR-маркетологиня, тренерка з рекрутингу: "Історії забезпечують нас багатим досвідом без необхідності переживати насправді небезпечні ситуації".