Перейти к основному содержанию

Відповідальний бізнес має реагувати на виклики сьогодення

вс, 12/19/2021 - 13:05

Підтримка бізнесом суспільства та допомога у вирішенні глобальних питань сьогодні стали важливою складовою ДНК компанії. А баланс між задоволенням потреб бізнесу та захистом інтересів майбутніх поколінь забезпечує їй сталий розвиток.

Для AB InBev Efes Україна важливими складовими сталого розвитку стали п’ять напрямів: ефективне сільське господарство, екологічна упаковка, боротьба зі зміною клімату, збереження води, формування і просування культури відповідального споживання алкоголю.

До 2025 р. компанія планує розширити доступ до сучасних технологій та рішень для тисяч фермерів, забезпечити доступ до якісної питної води в регіонах з її дефіцитом, збільшити споживання “зеленої” енергії та частки перероблених матеріалів в упаковці продукції. Зокрема, вже сьогодні AB InBev Efes Україна переробляє 99% своїх виробничих відходів — як органіку, так і упаковку. 2020-го компанія завершила перехід усіх ПЕТ-ліній на нову легку преформу, з якої виробляється ПЕТ-пляшка. Торік це дозволило скоротити кількість використаного в упаковці пластику більш ніж на 160 т. На броварнях AB InBev Efes Україна працюють системи з очищення стічних вод. Щороку компанія скорочує відсоток використання води на один літр продукції і постійно покращує цей показник.

У 2020 р. AB InBev Efes Україна запустила гуманітарну програму з надання чистої питної води в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Компанія спрямувала на ініціативу 93 600 л слабогазованої питної води, яку розподілили між 234 навчальними закладами у прифронтовій зоні на Сході України.

З 2018 р. компанія розвиває глобальну програму інкубатор 100+ Accelerator. Основними її напрямками у 2021 р. стали: екологічна упаковка, ефективне сільське господарство, дбайливе ставлення до води, протидія кліматичним змінам, апсайклінг, челендж “без пластику” від бренду Corona. Програма 100+ Accelerator спрямована на пошук інноваційних рішень, які сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН. За останні два роки програма прискорила виведення на ринок інноваційних рішень 36 компаній у 16 країнах.

Понад 10 років компанія реалізовує національну програму “Випив? За кермо не сідай!”. За цей час AB InBev Efes Україна закупила більш ніж 500 комплектів Drunk Busters, які передала патрульній поліції, центру підготовки водіїв ЗСУ й автошколам для проведення інтерактивних тренінгів по всій країні. Понад 83 тис. осіб пройшли навчання за спеціально розробленим курсом з використанням “п’яних” окулярів.

Пандемія COVID-19 стимулювала розвиток ще одного напрямку соціальної відповідальності компанії — підтримка медичних та соціальних закладів. AB InBev Efes Україна закупила 4 апарати штучної вентиляції легень та 16 кисневих концентраторів для лікарень у регіонах присутності її виробництв у Харкові, Чернігові та Миколаєві. Окрім того, до лікарень направили 1750 захисних комбінезонів, 22600 масок та бахіл. Також передали 24 тис. л дезінфікуючого засобу до лікарень, геріатричних пансіонатів, центрів соціального захисту, дитячих будинків та будинків-інтернатів.

В AB InBev Efes Україна переконані, що бізнес має бути соціально відповідальним та реагувати на виклики сьогодення і проблеми людей.

Читайте також

Соціальна відповідальність стає невід’ємною частиною розвитку та сталості бізнесу

пт, 12/24/2021 - 15:33
Внаслідок кризи, спричиненої пандемією COVID-19, у надзвичайно складних умовах бізнесу довелося пройти випробування на життєстійкість та сталість.

Відповідальний бізнес має реагувати на виклики сьогодення

вс, 12/19/2021 - 13:05
Підтримка бізнесом суспільства та допомога у вирішенні глобальних питань сьогодні стали важливою складовою ДНК компанії. А баланс між задоволенням потреб бізнесу та захистом інтересів майбутніх поколінь забезпечує їй сталий розвиток.

Інклюзивність та гендерна рівність. Ferrexpo

пт, 12/17/2021 - 15:40
Група Ferrexpo поставила за мету реалізувати п’яту ціль сталого розвитку ООН — гендерна рівність. Вона є частиною інклюзивності — культури компанії, в якій кожен і кожна почуваються в безпеці і можуть бути собою.