Перейти к основному содержанию

UCloud: в передчутті великих зрушень

вс, 12/19/2021 - 12:33

Кожен з аспектів розвитку компанії нині напряму залежить від ІТ. А за всіма звершеннями у 2022-му в ІТ-секторі стоятимуть хмарні технології. Gartner прогнозує, що хмарні платформи стануть основою для більш ніж 95% цифрових ініціатив до 2025 р., порівняно з менш ніж 40% у 2021-му.

ТРЕНД 1: мультихмарність, омніхмарність, гібридні хмарні рішення

Дедалі більше компаній обирають стратегію cloud-only, яка передбачає відмову від будь-яких фізичних серверів тощо. На допомогу приходять мультихмарні проєкти, що передбачають розміщення інфраструктури на двох і більше майданчиках, у двох і більше операторів. Таке рішення забезпечує відмовостійкість бізнесу та надає плацдарм для зростання й масштабування. UCloud має в портфоліо проєкти різного рівня складності з організацією мультихмарних та гібридних рішень.

ТРЕНД 2: хмара для DevOps та розробників

Хмарні технології стали доступними для швидких рішень та миттєвих результатів, розмили кордони. Українськи ресурси стають все більш схожими на аналогічні світові. Очікується, що хмарні ресурси застосовуватимуться скрізь — починаючи від простих способів вирішення робочих завдань і закінчуючи побудовою складних проєктів. Розгорнути хмару в два-три кліки та почати працювати тут і зараз можна з UCloud. Для цього було запущено telegram bot UCloud Promo bot.

ТРЕНД 3: безпека

Українські підприємці дивляться на хмарну інфраструктуру з дедалі більшою довірою. Усі технологічні ризики у великих провайдерів закриті — зламати публічну хмару зловмисникам стає складніше, ніж власну інфраструктуру організації. Причина проста — бізнес не готовий платити за безпеку стільки, скільки вкладають провайдери хмар. Для останніх же ці витрати життєво необхідні. У 2022 р. тенденція розвиватиметься, і надалі бізнес прийде до висновку, що публічні хмари безпечніші за власну інфраструктуру. Хмарний оператор UCloud має сертифікат відповідності вимогам ISO27001 (“Інформаційна безпека”) та сертифікат КСЗІ (“Комплексна система захисту інформації”). Також UCloud пропонує захист від DDoS-атак засобами Arbor.

ТРЕНД 4: віртуальні робочі місця

За оцінюваннями європейських бюро, 54% працівників ліпше змінять компанію, ніж повернуться на повний робочий день в офіс. Тому віддалені робочі столи є неминучою перспективою бізнесу. Водночас хмарні технології виявляються тут найдоречнішими. Якщо раніше трендом у цьому напрямі був Bring Your Own Device (BYOD), то тепер ми переходимо до моделі Bring Your Own Environment, або “принеси своє робоче середовище” (BYOE). Технології віддалених робочих столів набули популярності не лише в офісах, а й в мережевих бізнесах, де потрібно підключити багато співробітників у георознесених точках: магазини, аптеки, супермаркети. Віддалені робочі столи є більшою запорукою безпеки, ніж підключення до програмного забезпечення та баз даних зі стаціонарних робочих станцій. UCloud разом із компанією SysElegance пропонує всім спробувати на собі переваги віддалених робочих столів, підключивши послугу.

ТРЕНД 5: штучний інтелект

IDC вважає, що до 2023 р. 80% компаній використовуватимуть хмарні сервіси з підтримкою штучного інтелекту (AI) для управління, оптимізації та захисту розосереджених ресурсів і даних. За оцінками експертів, це дозволить вирішити до 75% проблем, пов’язаних із активним зростанням інфраструктур та розвитком віддалених технологій. За допомогою AI вдасться автоматизувати ручні завдання, спрогнозувати майбутні неполадки та оптимізувати витрати бізнесу. Зокрема, вирішити й досить складні завдання щодо захисту інформації — і це без прямого втручання людини. Для забезпечення роботи AI потрібні надшвидкі сервери, що забезпечують велику кількість звернень до даних. UCloud має хмарні потужності, побудовані на технологічному тандемі AMD та NVMe.

“Хмарні потужності UCloud дозволяють побудувати хмарні рішення для будь-яких ідей. Нашою метою є допомога бізнесу в цифровій трансформації. Можна довго розповідати про технічні характеристики оператора, але кейси, що має компанія, говорять краще за нас”, — резюмує Денис Бурдук, CEO UCloud.

Читайте також

Електронні бібліотеки для бізнесу

пт, 12/24/2021 - 10:22
Корпоративні знання + лояльність співробітників та клієнтів

Час робити сміливий крок вперед та будувати екосистемний бізнес, — Юрій Кривошея

пт, 12/24/2021 - 09:15
Юрій Кривошея, президент та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії “Торонто-Київ”, співзасновник національної книжкової платформи Yakaboo, переконаний, що організаціям варто розпочинати будувати екосистеми, ставитися до своєї суспільної місії не як до статті витрат, а змінювати ДНК самого бізнесу. І тоді бізнес не тільки отримає прибуток, а й змінить країну.

Finmap: всі бізнес-фінанси на одній мапі

ср, 12/22/2021 - 14:45
Спростити облік грошей допоможе сервіс з фінансового обліку

UCloud: в передчутті великих зрушень

вс, 12/19/2021 - 12:33
Кожен з аспектів розвитку компанії нині напряму залежить від ІТ. А за всіма звершеннями у 2022-му в ІТ-секторі стоятимуть хмарні технології. Gartner прогнозує, що хмарні платформи стануть основою для більш ніж 95% цифрових ініціатив до 2025 р., порівняно з менш ніж 40% у 2021-му.

Трансформація шляхом глибокої диверсифікації. “Октава Капітал”

вс, 12/19/2021 - 12:24
“Октава Капітал” вважає диверсифікований портфель активів найкращим захистом від “чорних лебедів”. Тетяна Андріанова, СЕО “Октава Капітал”.

Особливості національної Tech-індустрії

вс, 12/19/2021 - 12:20
Вітчизняний ринок інформаційних технологій та телекомунікацій набирає обертів завдяки стрімкому зростанню попиту бізнесу