Перейти к основному содержанию

ІТ-Інтегратор поєднує IT та мистецтво

ср, 12/15/2021 - 14:15

У співпраці з найтехнологічнішим художником країни Романом Мініним компанія хоче зробити свій внесок у поширення тематики IT в сучасному українському арті.

Напередодні Нового 2022-го року клієнти, партнери та друзі ІТ-Інтегратор отримають фірмові подарунки у стилі колаборації з митцем Романом Мініним.

Спеціально для компанії художник адаптував багатофігурну композицію монументально-декоративного пано з серії робіт New May Challenge.

1

Головним у колаборації з митцем стане зміна фірмового стилю компанії на весь 2022 рік. Елементи роботи New May Challenge будуть представлені на фірмовому одязі, поліграфічній продукції, на онлайн-носіях та подарунках бренду ІТ-Інтегратор. Пано з серії New May Challenge вже у січні нового року зустрічатимуть відвідувачів компанії у холі офісу.

"Якнайкраще розвивати високі технології можливо лише тонко відчувши майбутнє. Для нас важливим інструментом демонстрації прекрасної сторони цього майбутнього є сучасне українське мистецтво. Цікаво, що роботи Романа Мініна не лише додають нам натхнення, але й ставлять нам запитання: чим високі технології можуть доповнити високе мистецтво? Де ми, спеціалісти в області високих технологій, можемо бути цікавими сучасному мистецтву? Сподіваюся, що наша велика колаборація з найтехнологічнішим митцем України дасть відповідь на це питання", - говорить віцепрезидентка ІТ-Інтегратор Надія Омельченко.

2

"Робота New May Challenge присвячується нейромережам, майнінгу та новим нейронним зв'язкам. Одного разу зникла цивілізація Мая, тому що не змогла пристосуватися до викликів нового часу, нового ладу та цінностей. Це добра наука усім цивілізаціям та країнам. Світ стрімко змінюється і якщо не напрацювати нові зв'язки між минулим та майбутнім, то є ризик втратити одне й інше… Нам потрібно прийняти виклик нового часу і гідно інтегруватися в новий світ без втрати власної ідентичності. Маємо стати окрасою загальної картини майбутнього", - розповідає про свою серію робіт Роман Мінін.

2022 рік стане роком колаборацій для ІТ-Інтегратор. Цей проєкт буде першим з серії професійних та творчих спільних проєктів, які компанія планує реалізувати. Ми будемо співпрацювати з партнерами, клієнтами та суспільством ще активніше. Адже віримо, що майбутнє за поєднаннями. Інколи -  неочікуваними, та завжди - неймовірними.

3

Роман Мінін - один з топових сучасних митців, народився в місті Мирноград (екс-Димитров) Донецької області, у 1981 році. Живе та працює у Харкові. Просуває ідею інтеграції технологій віртуальної та доповненої реальностей у сучасне мистецтво.

Колаборація ІТ-Інтегратор з Романом Мініним реалізована у співпраці з Анастасією Братковою, продюсеркою арт-проєктів та засновницею fashion-бренду OVERALL, що створює одяг з принтами-репродукціями картин українських митців.

4

Посилання на сторінки у Facebook:

Надія Омельченко: https://www.facebook.com/nadya.omelchenko

ІТ-Інтегратор: https://www.facebook.com/it.integrator.ua

Роман Мінін: https://www.facebook.com/roman.minin.3

Анастасія Браткова: https://www.facebook.com/anastasiia.bratkova/

Довідка 

"ІТ-Інтегратор" - найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства — дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. "ІТ-Інтегратор" - компанія №1 на ринку системної інтеграції в рейтингу 500 найбільших українських компаній авторитетного ділового видання "Топ100. Рейтинги найбільших".

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.