Перейти к основному содержанию

БІЗНЕС визначав кращі банки та провідних банкірів на ринку МСБ у 2021 році

вт, 12/14/2021 - 21:43

Який український банк у 2021 р. був кращим у кредитуванні та обслуговуванні МСБ, а хто з банкірів є лідерами цього ринку? Журнал БІЗНЕС визначав переможців малого Фінансового Оскару-2021.

Вже понад 25 років Журнал БІЗНЕС традиційно визначає кращі банки та фінансові компанії на ринку обслуговування та кредитування малого та середнього бізнесу. 

Цього року переможці рейтингу визначалися у два етапи. На першому етапі редакція дослідила фінансові показники банківського ринку та виявила ті банки, що відзначилися у сегменті МСБ. Проаналізувавши отримані дані, редакція сформувала short-list претендентів на перемогу за окремими напрямками. На другому етапі свою думку висловила аудиторія БІЗНЕСа та сайту business.ua, адже остаточне визначення банків-переможців у окремих номінаціях відбувалося шляхом відкритого голосування на сайті БІЗНЕСа.

Детальніше: Як БІЗНЕС визначав кращі банки та провідних банкірів на ринку МСБ?

Пропонуємо ознайомитися з тими, хто сьогодні розвиває фінансові продукти для МСБ та надає підтримку підприємцям. Детальніше дізнатися про те, яка ситуація складається у непрості часи у сегментах інвестування, кредитування та фінансування бізнесу, ви зможете у грудневому випуску журналу.

БАНКІР МСБ

Родіон Морозов

Заступник голови правління Укргазбанку

Ми маємо власний інженерний підрозділ та акредитованих партнерів, що допомагають підприємствам встановлювати сонячні панелі та вести підрахунки так, аби даремно не витрачати кошти. Без перебільшень, це робочий інструмент, особливо з огляду на той факт, що нині ринкова ціна електроенергії для бізнесу значно перевищує “зелений” тариф.

Сергій Магдич

Заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ

Час — це гроші. Це підтвердить будь-який власник бізнесу. Тому представники МСБ намагаються приймати рішення швидко. Банківські продукти та сервіси мають відповідати очікуванням та запитам клієнтів, економити їм час, а відтак — дозволяти підпримцям концентруватися на власній справі та заробляти. Простота те легкість проведення платіжних та виконання кредитних операцій через дистанційні канали обслуговування — це те, на чому ми сфокусовані сьогодні і точно будемо зосереджені в найближчі роки.

Наталія Буткова-Вітвіцька

Директор департаменту ММСБ Ощадбанку

Незважаючи на те що низка банків мають більш ніж десятирічну історію роботи в напрямі МСБ, Ощадбанк упевнено входить до трійки лідерів за обсягами кредитування за програмою “5-7-9%”. Частка “Ощаду” серед учасників програми за інвестиційними кредитами становить понад 21%, а за антикризовим напрямом —
понад 10%.

ВИБІР ПІДПРИЄМЦІВ
1
ОПОРА МСБ
1
2
3
4
5
АГРОФІНАНСУВАННЯ
1
2
3
4
5
ЛІДЕР ПРОГРАМ ДЕРЖПІДТРИМКИ МСБ
1
2
3
4
5

Читайте також

Платити податки легко – коли платиш з «Приват24 для бізнесу»

вт, 01/25/2022 - 10:52
ПриватБанк запускає сервіси, що спрощують бізнесу розрахунки з бюджетом

Бізнес готовий виходити з тіні та потребує грошей на розвиток

ср, 12/22/2021 - 09:09
З численних ток-шоу та програм новин ми чуємо про те, що криза не минає, хвилі поширення COVID-19 у світі завдають економікам країн дедалі більшої шкоди, і що в Україні немає стабільності ні у питаннях економіки, ні у питаннях безпеки тощо.

Програма, що мала на меті створення нових робочих місць, стає основним каналом фінансування державою малого та середнього бізнесу

ср, 12/22/2021 - 08:53
Якщо говорити про роль держави у фінансуванні малого та середнього бізнесу, то, мабуть, наймасштабнішою у цьому напрямку можна назвати програму “Доступні кредити 5-7-9%”, участь у якій беруть вже 40 уповноважених банків.

ОТП Банк — універсальний банк, який однаково добре працює з усіма сегментами ринку

вс, 12/19/2021 - 12:50
Ольга Волкова, директорка департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку

Банки активно використовують партнерські програми для покращення умов кредитування аграріїв

вс, 12/19/2021 - 12:46
Нині банки використовують усі наявні можливості у боротьбі за аграрних клієнтів, адже останні лишаються чи не найбажанішими клієнтами. Агровиробники найменше постраждали від коронакризи, а їхня продукція продовжує користуватися попитом.

Банківські продукти та сервіси повинні відповідати очікуванням та запитам клієнтів, — Сергій Магдич

пт, 12/17/2021 - 14:40
БАНКІР РОКУ. Сергій Магдич, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ