Перейти к основному содержанию

Компанія Sitronics трансформувалась у Seeton і розширює свою географію та експертизу

пт, 12/10/2021 - 14:46
Новини компаній

Seeton розширює діяльність, нарощує експертизу та збільшує портфель послуг в Україні. Також компанія стала міжнародною і розпочинає працювати в масштабах регіону Східної Європи та Кавказу.

 Про це йдеться у пресрелізі компанії.

"Компанія Seeton, один із провідних системних інтеграторів в Україні, раніше відома на ринку під назвою Sitronics Telecom Solutions Ukraine, визначила нову бізнес-стратегію, зумовлену потребою бізнесу та держави у цифровізації. Компанія зосередиться на пріоритетних секторах, де найбільш затребувана ІТ-складова, – телекомунікаційному та банківському, промисловості, енергетиці, агро, ритейлі та посилюватиме співпрацю з державним сектором. Нова стратегія передбачає активізацію як в Україні, так і розширення присутності у країнах Східної Європи та Кавказу", - йдеться у повідомленні.

Раніше в 2021 році компанія Sitronics змінила власника, у зв'язку з чим було переглянуто стратегію розвитку та напрями діяльності. Також здійснено повноцінний ребрендинг, під час якого компанія змінила назву на Seeton, візуальний стиль та переглянула свою філософію – місію, цінності та принципи роботи. Після ребрендингу компанія керується місією допомагати бізнесу та суспільству трансформуватися за допомогою технологій.

 З розширенням технологічної діяльності в системній інтеграції Seeton розвиває ІТ-консалтинг. Компанія активно працює у сфері інформаційної безпеки, бізнес-аналітики, серверів, систем зберігання даних та безпосередньо в консалтингу, допомагаючи компаніям та організаціям на основі аналітики й прогнозування комплексно розв’язувати завдання та планувати реалізацію ІТ-проєктів з урахуванням нинішніх і майбутніх потреб.

 У Seeton уже сформовано команду ключових керівників на чолі з директором Богданом Хорощаком, який раніше очолював IBM в Україні.

 "Ми поглиблюватимемо експертизу в ключових секторах, щоб допомогти бізнесу та суспільству отримувати нові вигоди від сучасних ІТ-рішень. Україна розвивається в загальносвітовому тренді цифровізації та рухається до цифрової держави. Тому ми впевнені, що тепер найвдаліший момент для змін і в нашій компанії, аби підтримати й посилити цей рух. Ба більше, тепер ми виходимо на міжнародний ринок і зможемо застосувати досвід роботи в Україні в інших країнах, які також ідуть шляхом цифровізації», – зазначив Богдан Хорощак, директор компанії Seeton.

У найближчі кілька років Seeton має намір інвестувати у розвиток компетенцій співробітників, розширення команди та інтенсивне навчання фахівців з існуючих та нових продуктів. Другий напрям інвестицій – розвиток бізнесу за кордоном. Seeton вже відкрив представництво в Азербайджані, де веде нові проекти з першими клієнтами, і планує подальший розвиток у Каспійському регіоні та в сусідніх з Україною державах.

 У новій назві компанії об'єднані слова See і Tone - це підкреслює, що вона вміє бачити потреби клієнта, тримати руку на пульсі і, спираючись на власну експертизу, впливати на розвиток ринку. Новий дизайн бренду став більш лаконічним та динамічним. А ключовий елемент у назві – виразна буква «е» є відсилкою до таких стратегічно важливих цифрових процесів і напрямів як e-democracy, e-governance та e-сommerce.

 Seeton – український національний системний інтегратор, який уже понад 20 років впроваджує інноваційні IT-практики для бізнесу й держави в Україні та за її межами. Seeton – це команда досвідчених професіоналів, які впроваджують комплексні проєкти й найкращі стратегічні рішення в інтересах клієнтів, допомагають замовникам бути гнучкими та адаптивними до викликів сьогодення.  Експертиза Seeton охоплює широкий спектр продуктів і послуг, як-от: телекомунікаційні та інженерні мережі, ІТ інфраструктура, системи віртуалізації, інформаційна й мережева безпека, ЦОД та обчислювальна інфраструктура, хмарні рішення, бізнес-рішення, аналітичні системи, Big Data, консалтинг, системи керування знаннями, уніфіковані комунікації, професійна технічна підтримка тощо. Команда Seeton налічує понад 80 співробітників.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.