Перейти к основному содержанию

5 причин оформити бізнес-картку "Ключ до рахунку" від ПриватБанку

чт, 12/02/2021 - 08:40

ПриватБанк пропонує своїм бізнес-клієнтам карту "Ключ до рахунку" на базі карти класу World від Mastercard.

Сучасний бізнес вимагає простих, але водночас універсальних інструментів. Успішні підприємці живуть у шаленому ритмі, який диктує висока конкуренція, ділова та соціальна активність та необхідність задоволення потреб приватного життя. Тож сьогодні як ніколи потрібні ті банківські інструменти, що можуть вдало поєднувати у собі сервіси, які дозволяють зручно й швидко вирішувати як приватні задачі, так і задачі бізнесу. Саме тому ПриватБанк пропонує своїм бізнес-клієнтам карту "Ключ до рахунку" на базі карти класу World від Mastercard.

ПБ

Наводимо 5 причин, чому "Ключ до рахунку" варто тримати у своєму гаманці вже сьогодні:    

1. Цілодобовий доступ до усіх коштів підприємства. 

Маючи "Ключ до рахунку", ви отримуєте прямий доступ до рахунку підприємства. Тож вам не доведеться постійно нагадувати собі про необхідність поповнення карти, як це часто буває з іншими корпоративними картками. Тож ви просто не зможете опинитися у ситуації, коли не вистачило грошей на закупку палива, витратних матеріалів чи просто на обід, яким ви дозволили собі між замовленнями та зустрічами у розпалі дня. До того, карта "Ключ" дає доступ також і до кредитних коштів, якщо ви скористаєтеся можливістю відкрити кредитну лінію на поповнення обігових коштів чи на інвестиційні цілі.

2. Безготівкова оплата без комісій, можливість платити за допомогою Apple Pay чи Google Pay. 

Сьогодні вже важко уявити собі успішну людину, яка не мала можливості платити не тільки безготівково, але й безконтактно, за допомогою технології PayPass. Тож ПриватБанк подбав і про цю можливість, надавши бізнес-клієнтам можливість відкривати у Приват 24 для бізнесу віртуальні картки "Ключ до рахунку". Тож ваша бізнес-карта, прив'язана до рахунку підприємства, дасть вам можливість безконтактно платити за товари та послуги з Apple Pay та Google Pay у будь-якій частині світу, так само як ви звикли робити це з картками ПриватБанку для фізичних осіб. І, зауважте, без жодних комісій!

3. Спрощена звітність для бухгалтера. 

Фінансова та податкова звітність – важлива складова кожного бізнесу, яка часто стає джерелом проблем, нарікань та незручностей. Проте «Ключ до рахунку» від ПриватБанку здатен значно спростити життя як ФОПу, так і керівнику чи бухгалтеру підприємства. Річ у тому, що усі звіти щодо операцій за поточним рахунком сконцентровані в одному місці в електронному вигляді, що значно економить час бухгалтера з ведення бухгалтерії та подачі звітності щодо готівкових та безготівкових витрат компанії. Вже не треба дублювати звіти за різними рахунками – усі транзакції зображені на балансі одного рахунку. Це зручно, зрозуміло й знижує вірогідність помилок у звітності.  

4. Переваги карти класу World від Mastercard. 

Ділова людина вимагає для себе особливого ставлення. Інакше навіщо досягати результатів у бізнесі й досягати нових фінансових вершин. Вимоги ділової спільноти до сервісу під час подорожей досить високі й карта класу World допомагає якнайкраще їх задовольнити, адже це рівень престижу для керівників бізнесу. Фото власника на картці підвищує безпеку – нею не зможуть скористатися сторонні люди. Маючи карту «Ключ до рахунку» класу World ви зможете сміливо відправлятися у ділову подорож світом. З нею не потрібно переживати про попередню купівлю валюти для закордонних відряджень. Гроші на карті «Ключ до рахунку» автоматично конвертуються за поточним курсом ПриватБанку. Тобто за кордоном ви матимете можливість як знімати готівку у валюті країни перебування, так і розраховуватися безготівково. І тут виникає додаткова зручність, адже гроші на карті не потрібно декларувати під час виїзду за кордон.

З карткою класу World до ваших послуг також буде доступ до бізнес-лаунджу терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль, тож ви не втомлюватиметесь у дорозі й зможете підготуватися до важливих переговорів у комфортному оточенні.

Своєю чергою сервіс Fast Line – послуга проходження митного та паспортного контролю та здачі багажу без черги у зоні вильоту аеропортів "Бориспіль" (терміналі D й F) та "Жуляни", – дозволить зменшити стрес, зекономить дорогоцінний час, та не дозволить вам спізнитися на свій рейс.

Також варто згадати про знижки за програмою "Дисконтний клуб", які надають до 30% у закладах - партнерах клубу. А це сервісні компанії, готелі, магазини та багато іншого.

5. Знижки та бонуси. 

Ми вже звикли до знижок та бонусів, що нам пропонуються за банківськими картками для фізичних осіб. Але тепер вони доступні й з бізнес-карткою.

Карта "Ключ до рахунку" у поєднанні з мобільним додатком "Приват24 для бізнесу" є незамінними помічниками підприємців, адже ви зможете повністю контролювати фінансові питання свого бізнесу у своєму смартфоні. Продивитися залишки за рахунками  виписки, здійснювати платежі, відкривати депозити й залучати кредити на розвиток власної справи, купувати валюту  та багато іншого - все це той арсенал, що дозволить вам кожного дня розвивати як бізнес, так і приватне життя. 

Читайте також

Платити податки легко – коли платиш з «Приват24 для бізнесу»

вт, 01/25/2022 - 10:52
ПриватБанк запускає сервіси, що спрощують бізнесу розрахунки з бюджетом

Бізнес готовий виходити з тіні та потребує грошей на розвиток

ср, 12/22/2021 - 09:09
З численних ток-шоу та програм новин ми чуємо про те, що криза не минає, хвилі поширення COVID-19 у світі завдають економікам країн дедалі більшої шкоди, і що в Україні немає стабільності ні у питаннях економіки, ні у питаннях безпеки тощо.

Програма, що мала на меті створення нових робочих місць, стає основним каналом фінансування державою малого та середнього бізнесу

ср, 12/22/2021 - 08:53
Якщо говорити про роль держави у фінансуванні малого та середнього бізнесу, то, мабуть, наймасштабнішою у цьому напрямку можна назвати програму “Доступні кредити 5-7-9%”, участь у якій беруть вже 40 уповноважених банків.

ОТП Банк — універсальний банк, який однаково добре працює з усіма сегментами ринку

вс, 12/19/2021 - 12:50
Ольга Волкова, директорка департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку

Банки активно використовують партнерські програми для покращення умов кредитування аграріїв

вс, 12/19/2021 - 12:46
Нині банки використовують усі наявні можливості у боротьбі за аграрних клієнтів, адже останні лишаються чи не найбажанішими клієнтами. Агровиробники найменше постраждали від коронакризи, а їхня продукція продовжує користуватися попитом.

Банківські продукти та сервіси повинні відповідати очікуванням та запитам клієнтів, — Сергій Магдич

пт, 12/17/2021 - 14:40
БАНКІР РОКУ. Сергій Магдич, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ