Перейти к основному содержанию

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Новини компаній

Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Екологічність пакування - один з основних принципів розробників з Sem Technology. Пакування з відновлюваної сировини - популярний продукт як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Першу інноваційну лінію виробів з литої тари (пульперкартону) було запущено компанією ще у 2020-му році. Попри економічний спад, викликаний коронакризою, продукт зустрів високий попит, а технологія виявилася успішною. Другу лінію компанія бажає запустити до кінця 2021-го року.

Отримання європейського сертифіката дає стартапу "зелене світло" для експорту технологій до Європи. Сертифікат ЄС підтверджує повну відповідність стандартам енергоефективності, безпеки праці та електробезпеки.

Виробнича лінія працює на відновлюваній сировині - макулатурі. Водночас використана технологія здійснює мінімальний вплив на навколишнє середовище. Основні елементи лінії виготовили вітчизняні машинобудівники. Високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські системні інтегратори. Таким чином, мова йде про 100% українську розробку.

Компанія Sem technology спеціалізується і на виробництві пресформ для свого унікального пакування.

Нагадаємо, що у 2020-му році Technology перемогла у міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards у номінації "Інноваційне рішення в області виробництва обладнання".

Читайте також

Вишуканий тиждень: вже вдруге в Україні втілять проєкт «Більше Франції»

вт, 12/07/2021 - 11:10
Прогулянка Єлисейськими полями у стильному береті, витончений аромат парфумів, запах свіжовипечених круасанів – не лише квиток до Парижа може подарувати антураж Франції. З 3 до 10 грудня українці знову зможуть цілий тиждень смакувати життя по-французьки й відкрити для себе нові бренди та активності.

З 1 січня 2022 року Carlsberg Ukraine змінює генерального директора

пт, 12/03/2021 - 14:16
Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine, на його місце у 2022 році буде призначено Олега Хайдакіна.

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.