Перейти к основному содержанию

Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

пт, 10/29/2021 - 12:55

В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS.

З виходом IQOS VEEV повнолітні українські курці, що не відмовляються від сигарет, отримали ширший вибір науково обґрунтованих та менш шкідливих альтернатив, на які вони можуть переключитися.

«Ми бачимо майбутнє компанії саме у цьому напрямку. Наше головне завдання — надати повнолітнім курцям, які інакше продовжували б курити, можливість знизити ризики для здоров’я, обравши менш шкідливу альтернативу сигаретам», — коментує генеральний директор Філіп Морріс в Україні Костас Сальварас.

iqos

Попередні пристрої, представлені Філіп Морріс в Україні, – IQOS та lil SOLID – побудовані на базі технології нагрівання тютюну. IQOS VEEV — це под-система, що випаровує нікотиновмісну рідину за допомогою технології нагрівання IQOS VEEV MESH.

В IQOS VEEV використовуються спеціальні одноразові картриджі (поди VEEV). Завдяки особливій конструкції їх не можна розібрати, пошкодити чи долити не призначену для цього рідину. Система контролю IQOS MESH визначає, коли рівень рідини занизький та вимикає пристрій автоматично. Це захищає його від перегрівання, неприємного присмаку, та забезпечує виділення значно меншого рівня шкідливих речовин у порівнянні з сигаретами.*

Використання IQOS VEEV не виключає всі ризики.

iqos2

Особливістю под-системи є можливість підключення через додаток IQOS App для регулювання потужності, підрахунку затяжок та іншої інформації. Як доповнення до існуючих заходів Philip Morris International щодо запобігання доступу до тютюнових виробів неповнолітніми особами, додаток дає можливість користувачам блокувати та розблокувати пристрій на свій розсуд.

IQOS VEEV вже презентуваний в Італії, Фінляндії, Чехії, Хорватії та Новій Зеландії.

Philip Morris International працює над продуктами зі зниженим ризиком для повнолітніх курців з 2007 року і з кожною новою розробкою стає на крок ближчою до стратегічної мети — майбутнього без тютюнового диму. За цей час компанія вклала у дослідження, розробку, виробництво та комерціалізацію продуктів зі зниженим ризиком понад 8,1 мільярдів доларів.

*Джерело: середнє зниження рівнів шкідливих речовин (за винятком нікотину) порівняно з димом «еталонної» сигарети.

Читайте також

Вишуканий тиждень: вже вдруге в Україні втілять проєкт «Більше Франції»

вт, 12/07/2021 - 11:10
Прогулянка Єлисейськими полями у стильному береті, витончений аромат парфумів, запах свіжовипечених круасанів – не лише квиток до Парижа може подарувати антураж Франції. З 3 до 10 грудня українці знову зможуть цілий тиждень смакувати життя по-французьки й відкрити для себе нові бренди та активності.

З 1 січня 2022 року Carlsberg Ukraine змінює генерального директора

пт, 12/03/2021 - 14:16
Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine, на його місце у 2022 році буде призначено Олега Хайдакіна.

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.