Перейти к основному содержанию

“ІТ-Інтегратор” захистив сервери дата-центру Кредобанку

вт, 10/26/2021 - 17:08

Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco.

Кредобанк побудував мережеву інфраструктуру дата-центрів на базі архітектури Application Centric Infrastructure (ACI) – рішення Cisco для передачі даних в ЦОД. Тому для реалізації проєкту було обрано обладнання цього ж виробника – міжмережеві екрани Cisco Firepower 4110 Appliance. 

Систему було розгорнуто на двох технічних майданчиках. Обрані міжмережеві екрани слугують сервісними пристроями для архітектури ACI. Основна задача обладнання полягає в інспектуванні трафіку, перенаправлення якого відбувається засобами того ж рішення ACI.

Технологія failover дозволила об’єднати усі міжмережеві екрани в одну логічну систему. Інформаційна взаємодія між її компонентами на мережевому рівні відбувається за допомогою використання протоколів на базі відкритих стандартів, що входять до протоколу ІР.

Реалізоване рішення забезпечує безперервне функціонування системи в цілодобовому режимі, 365 днів на рік. Система спроєктована з відсутністю єдиних точок відмови критичних для функціонування елементів.

Артур Цесляр (Artur Cieslar), заступник голови правління Кредобанку:

«Кредобанк завжди працює відповідно до європейських стандартів та згідно з ними підтримує на безпечному рівні свої системи та інфраструктуру. Банк приділяє максимальну увагу захисту фінансової інформації та веде активну роботу як всередині установи, розвиваючи власну інфраструктуру, так і зовні. Тож, ми плануємо і надалі постійно працювати над впровадженням сучасних технологій, щоб наш банк відповідав найвищим стандартам безпеки та якості фінансових послуг».

Дмитро Жуковський, директор департаменту інформаційних технологій «ІТ-Інтегратор»:

«Наша команда має поважний досвід проєктів впровадження архітектури Cisco ACI, в тому числі, у банківському секторі, а також інтеграції продуктів Cisco Security. Це дозволяє нам демонструвати високу продуктивність та оперувати реальними кейсами з практики.  Кредобанк вже багато років демонструє високопрофесійний підхід до організації ІТ-інфраструктури та комплексу безпеки. Пандемія лише трохи пришвидшила цифровізацію сервісів та розробку віддалених послуг, і наразі вже 98% бізнес-процесів банку працюють онлайн».

Довідка 

"ІТ-Інтегратор" — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства — дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. «ІТ-Інтегратор» — компанія №1 на ринку системної інтеграції в рейтингу 500 найбільших українських компаній авторитетного ділового видання «Топ100. Рейтинги найбільших».

Читайте також

Вишуканий тиждень: вже вдруге в Україні втілять проєкт «Більше Франції»

вт, 12/07/2021 - 11:10
Прогулянка Єлисейськими полями у стильному береті, витончений аромат парфумів, запах свіжовипечених круасанів – не лише квиток до Парижа може подарувати антураж Франції. З 3 до 10 грудня українці знову зможуть цілий тиждень смакувати життя по-французьки й відкрити для себе нові бренди та активності.

З 1 січня 2022 року Carlsberg Ukraine змінює генерального директора

пт, 12/03/2021 - 14:16
Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine, на його місце у 2022 році буде призначено Олега Хайдакіна.

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.