Перейти к основному содержанию

Кредит Smart від Moneyveo – реально швидка допомога у вирішенні фінансових питань

чт, 10/21/2021 - 08:14

Швидко знайти додаткові кошти і вирішити фінансове питання зараз нескладно. Адже ще у 2013 році, завдяки Moneyveo, в Україні з’явилася послуга онлайн-кредитування.

Наприклад, щоб отримати гроші на картку в сервісі компанії, потрібно лише 10 хвилин: з них – 8 хвилин на оформлення заявки та 2 – на отримання рішення про видачу коштів. Узяти кредит можна хоч серед ночі, без дзвінків і поїздок. 

Від недовіри до масово використання 

У 2013 році Moneyveo започаткувала нову нішу на вітчизняному фінансовому ринку – швидкі онлайн-кредити. Певний час користувачі приглядалися до сервісу компанії, адже не розуміли ані принципів його роботи, ані юридичної сили електронних кредитних договорів. Команда Moneyveo роз’яснювала, як працює послуга, розповсюджувала навчальні відео, статті та інструкції. 

Поступово споживачі навчилися користуватися онлайн-кредитами. І якщо спочатку це були переважно люди з 18 до 22 років, то згодом віковий діапазон розширився. Зараз середній вік клієнтів Moneyveo становить 28 років, а найстаршому виповнилося 92. 

Секрет популярності кредиту Smart 

Першим фінансовим продуктом Moneyveo став онлайн-кредит Smart. В нього було закладено ідею спростити і прискорити процес оформлення кредитів. Адже на той час в Україні не вистачало інструменту для швидкого вирішення фінансових питань.  

Компанія Moneyveo запропонувала людям інтернет-сервіс, де можна отримати на картку кредит Smart до 22 000 грн на строк до 30 днів. Без підготовки, поручителів і застави. Moneyveo створила власну систему скорингу, автоматизувала процес опрацювання онлайн-заявок. Це дало змогу клієнтам користуватися сервісом 24/7. 

Про головні переваги кредиту Smart  

Продукт Smart вже майже 8 років залишається найбільш затребуваним у компанії Moneyveo та одним із найпопулярніших на ринку небанківського споживчого кредитування в цілому. Є ряд переваг, які роблять його таким привабливим для клієнтів. 

1. Невисока вартість послуги. Перший кредит усім надається під Дисконтну ставку 0,01% на день. А постійні клієнти отримують індивідуальні знижки до -50%.   

2. Мінімум підготовки та вимог. Щоб отримати кредит Smart, треба заповнити анкету-заявку, вказавши в ній дані паспорта, ІПН та іншу інформацію про себе. 

3. Прозорі умови обслуговування. У процесі оформлення заявки на кредит користувач ознайомлюється з електронним договором, де бачить умови отримання і повернення коштів. У Moneyveo немає додаткових комісій і платежів. 

4. Вигідна програма лояльності та акції. У компанії діє програма Enotcoin. Вона дає змогу накопичувати «віртуальні монети», виконуючи прості завдання у сервісі, та зменшувати з їхньою допомогою суму процентів за кредитами на -60%. До того ж Moneyveo часто проводить різноманітні акції, в яких надає клієнтам знижки на ставку до -99%.  

Понад 1 млн 130 тис. українців уже обрали Moneyveo фінансовим партнером. Компанія постійно вдосконалює свій сервіс, доповнює його новими продуктами та послугами. Moneyveo піклується про те, щоб кожен її клієнт отримував найвищий рівень обслуговування і почувався справжнім Красавою. 

 


 

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА». Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Ліцензія Нацкомфінпослуг – від 14.05.2015, безстрокова. Кредит «СМАРТ»: строк – до 30 днів, сума – до 22 000 грн, реальна річна процентна ставка – від 3,71 % річних. Детальні умови надання фінансової послуги та розрахунки реальної річної процентної ставки – на moneyveo.ua/uk/confidentiality/tariffs/. Заповнення заявки не гарантує отримання кредиту.  

Читайте також

Вишуканий тиждень: вже вдруге в Україні втілять проєкт «Більше Франції»

вт, 12/07/2021 - 11:10
Прогулянка Єлисейськими полями у стильному береті, витончений аромат парфумів, запах свіжовипечених круасанів – не лише квиток до Парижа може подарувати антураж Франції. З 3 до 10 грудня українці знову зможуть цілий тиждень смакувати життя по-французьки й відкрити для себе нові бренди та активності.

З 1 січня 2022 року Carlsberg Ukraine змінює генерального директора

пт, 12/03/2021 - 14:16
Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine, на його місце у 2022 році буде призначено Олега Хайдакіна.

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.