Перейти к основному содержанию

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Новини компаній

Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

Grand Admiral Merlot-Cabernet Sauvignon Proudly Ukrainian – це унікальний купаж, що створений із кращого українського винограду врожаю 2018 року. Преміальне авторське марочне вино представлене лімітованим накладом – всього 530 пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і розкішшю смаку, а також має насичений відтінок, властивий класичному бордоському бленду. Вино витримане 24 місяці у французьких барріках компанії Seguin Moreau рівня обпалу «medium» та «medium+» та відзначене  подальшою витримкою у пляшці. Вишукане повнотіле вино з м’якими танінами, складною структурою з відтінками вишні, сливи, чорних ягід, шоколаду та сап´яну, точно не залишить байдужим найвибагливіших винних гурманів.

Анна Горкун, СЕО та власниця 46 Parallel Wine Group:

«Ми створюємо наші вина з гордістю за Україну. Щиро пишаємось тим, що наша компанія розвивається на незалежному українському ґрунті. Святкуємо 30 років Незалежності лімітованою колекцією вин Proudly Ukrainian, яким висловлюємо свою щиру вдячність всім тим, хто будує сильну, вільну, успішну Україну».

Унікальним, з точки зору естетики бренду є оформлення нового релізу - кругова етикетка підкреслює урочистість події, якій воно присвячене.

Артем Гусєв, Associate Creative Director Tabasco:

«Білим кольором етикетки ми хотіли підкреслити унікальність вина і важливість самої події - 30-річчя Незалежності України. Одним із завдань було виділити його в лінійці, зберігши впізнаваність стилю бренду 46 Parallel. Маршрути мандрівників і дослідників, які лежать в основі дизайну, були з легкістю прокладені на карті України. А нова назва дзвінко говорить про філософію бренду і його українське коріння».

46 Parallel Wine Group співпрацює з командою Tabasco від самого початку заснування. Нестандартні ідеї та дизайнерські рішення дозволили успішно реалізувати проект із виводу брендів компанії на український ринок. Новий купаж вже встигли високо оцінити експерти – вино отримало золоту медаль на конкурсі Odessa Wine&Spirits Awards.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

«Бути Sofie» відкрито! Зустрічайте дуже французьке кафе на території «Софії Київської»

чт, 07/29/2021 - 11:58
«Бути Sofie» — французьке кафе, за адресою Володимирська, 24, на території заповідника «Софія Київська» — відкрилося і працює щодня з 10:00 до 22:00.

“ІТ-Інтегратор” впровадив рішення для комбінованого навчання у “МІМ-Київ”

вт, 07/27/2021 - 11:50
Компанія “ІТ-Інтегратор” впровадила комплекс сучасного інтерактивного обладнання для змішаного навчання у одній з найвідоміших бізнес-шкіл країни – “МІМ-Київ”.

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві

чт, 07/22/2021 - 11:37
Чи можуть довершені процеси допомогти в розробці лікарських препаратів? Так, якщо ми говоримо про новий інноваційний центр лідера фармринку України – «Фармак».

МТСБУ звернулось до НБУ щодо збільшення страхових сум з ОСЦПВ.

пт, 07/16/2021 - 09:51
МТСБУ звернулось до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) з ОСЦПВ в бік підвищення: до 160 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого, та 320 тис. грн. за шкоду життю та здоров’ю.