Перейти к основному содержанию

Безпечна та зручна онлайн-торгівля запчастинами. Що пропонує Avtopro.ua?

чт, 07/15/2021 - 16:58

Сучасні автолюбителі відмовляються від ідеї придбання запчастин та технічних рідин у магазинах. Особливо багато потенційних клієнтів намагаються уникати спеціалізованих ринків.

Така ситуація виникла через широке розмаїття цін в різних торгових точках, невеликий асортимент, низьку відповідальність продавців за реалізований товар. Останнє пояснюється як великою кількістю підробок, так і бажанням недобросовісних продавців продати неякісний та дефектний товар. Маркетплейс Avtopro.ua зробив мережеві покупки не тільки зручними, а й дуже безпечними. Дізнаємося, як вдалось цього досягнути.

Що кажуть пересічні покупці

Відвідувачі Avtopro.ua за місяць переглядають близько 3,5 млн карток продавців. Сумарна вартість придбаних запчастин за аналогічний період оцінюється в 33 млн доларів. Висока популярність онлайн-майданчика пояснюється тим, що він дозволяє вирішувати безліч проблем покупця:

  • Легкість в підборі запчастин завдяки зручним інструментам пошуку;
  • Економія часу та відсутності черг;
  • Можливість придбати не тільки нові товари, а й недорогі б/в.

У майданчика є унікальна особливість. Безпечна угода дозволяє замовляти потрібні для ремонту запчастини без ризиків, які часто супроводжують онлайн-торгівлю. Збереження коштів покупців гарантовано Avtopro.ua. Опція працює наступним чином: покупець знаходить запчастину зі спеціальним символом, додає її у свою корзину, підтверджує замовлення, дізнається суму передоплати та переводить кошти продавцеві. Замовлення обробляється в той же день. Якщо виникають проблеми, передоплата повертається на карту покупця. Співробітники Avtopro.ua допоможуть розв'язати специфічні проблеми, що можуть виникнути під час проведення подібних угод.

Що відзначили продавці

Що відзначили продавці

Продавці автомобільних запчастин намагаються максимізувати прибуток, а також збільшити число постійних клієнтів. Avtopro.ua допомагає їм у цьому. Завдяки безпечній угоді продавець може розраховувати на наступне:

  • Лояльність покупців та високі показники продажів;
  • Зниження транспортних витрат;
  • Можливість торгувати новими та б/в запчастинами;
  • Відсутність проблеми з демпінгом конкурентів.

Оскільки основну аудиторію майданчика представляють добре підготовлені покупці, продавцеві буде нескладно почати торгівлю в мережі з нуля або створити новий канал продажів для свого магазину. Безпечна угода сприяє зростанню реалізації товарів. Продавці позитивно оцінюють цю опцію та підключають її. Виручка зберігається в $, а гроші легко вивести через LiqPay. Це зручно та розв'язує проблему серйозної залежності продавця від коливань курсу національної валюти.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.