Перейти к основному содержанию

Безпечна та зручна онлайн-торгівля запчастинами. Що пропонує Avtopro.ua?

чт, 07/15/2021 - 16:58

Сучасні автолюбителі відмовляються від ідеї придбання запчастин та технічних рідин у магазинах. Особливо багато потенційних клієнтів намагаються уникати спеціалізованих ринків.

Така ситуація виникла через широке розмаїття цін в різних торгових точках, невеликий асортимент, низьку відповідальність продавців за реалізований товар. Останнє пояснюється як великою кількістю підробок, так і бажанням недобросовісних продавців продати неякісний та дефектний товар. Маркетплейс Avtopro.ua зробив мережеві покупки не тільки зручними, а й дуже безпечними. Дізнаємося, як вдалось цього досягнути.

Що кажуть пересічні покупці

Відвідувачі Avtopro.ua за місяць переглядають близько 3,5 млн карток продавців. Сумарна вартість придбаних запчастин за аналогічний період оцінюється в 33 млн доларів. Висока популярність онлайн-майданчика пояснюється тим, що він дозволяє вирішувати безліч проблем покупця:

  • Легкість в підборі запчастин завдяки зручним інструментам пошуку;
  • Економія часу та відсутності черг;
  • Можливість придбати не тільки нові товари, а й недорогі б/в.

У майданчика є унікальна особливість. Безпечна угода дозволяє замовляти потрібні для ремонту запчастини без ризиків, які часто супроводжують онлайн-торгівлю. Збереження коштів покупців гарантовано Avtopro.ua. Опція працює наступним чином: покупець знаходить запчастину зі спеціальним символом, додає її у свою корзину, підтверджує замовлення, дізнається суму передоплати та переводить кошти продавцеві. Замовлення обробляється в той же день. Якщо виникають проблеми, передоплата повертається на карту покупця. Співробітники Avtopro.ua допоможуть розв'язати специфічні проблеми, що можуть виникнути під час проведення подібних угод.

Що відзначили продавці

Що відзначили продавці

Продавці автомобільних запчастин намагаються максимізувати прибуток, а також збільшити число постійних клієнтів. Avtopro.ua допомагає їм у цьому. Завдяки безпечній угоді продавець може розраховувати на наступне:

  • Лояльність покупців та високі показники продажів;
  • Зниження транспортних витрат;
  • Можливість торгувати новими та б/в запчастинами;
  • Відсутність проблеми з демпінгом конкурентів.

Оскільки основну аудиторію майданчика представляють добре підготовлені покупці, продавцеві буде нескладно почати торгівлю в мережі з нуля або створити новий канал продажів для свого магазину. Безпечна угода сприяє зростанню реалізації товарів. Продавці позитивно оцінюють цю опцію та підключають її. Виручка зберігається в $, а гроші легко вивести через LiqPay. Це зручно та розв'язує проблему серйозної залежності продавця від коливань курсу національної валюти.

Читайте також

Перший масштабний капшерінг в Україні запускає Асоціація лідерів сталого розвитку

ср, 09/22/2021 - 16:50
Друзі, ми потонемо в пластику, і наші діти будуть жити в пластмасових джунглях. Щорічно в світі використовується майже 500 мільярдів пластикових одноразових стаканчиків.

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

«Бути Sofie» відкрито! Зустрічайте дуже французьке кафе на території «Софії Київської»

чт, 07/29/2021 - 11:58
«Бути Sofie» — французьке кафе, за адресою Володимирська, 24, на території заповідника «Софія Київська» — відкрилося і працює щодня з 10:00 до 22:00.