Перейти к основному содержанию

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Новини компаній

Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Сучасний компактний JAC JS2 поєднує в собі притаманні для автомобілів бренду: італійську красу, азіатську технологічність та німецькі стандарти якості.

Автомобіль успадкує нову концепцію дизайну сімейства JAC, отримає оновлену фасадну форму, що придасть JS2 більш спортивного вигляду.

Оновлений екстер’єр помітний на всіх елементах аеродинамічного кузова — нова хижа форма передніх протитуманних фар з хромованими елементами, що гармонійно поєднані з унікальним стилем радіаторної решітки, оновленим дизайном колісних дисків, виразним заднім бампером зі хромованою стрічкою та антеною у формі плавника акули.

JAC JS2 стає комфортнішим та функціональним.

2

Інтер’єр.

У порівнянні з попередньою моделлю, внутрішні деталі дверей та панель приладів оздоблені м'якими матеріалами.

Медіа.

Суттєвих змін зазнала медіасистема JAC JS2. Великий 9-дюймовий HD-екран (1024*600) з покращеним підключенням, оснащений більш чутливим сенсором та кнопкою голосового управління. Меню Meracast стало зручнішим у використанні, а Mp5 відтепер може працювати в режимі Carplay.

Apple Carplay та Anroid Auto підтримують навігацію, програми, повідомлення та інші функції у прошивці IOS 13.1 та Android 11.

Розширений радіочастотний діапазон та підсилений приймач забезпечать якісний сигнал, де б ви не знаходились. Якість звуку покращена завдяки новому процесору DSP AK7738.

Дисплей кросоверу зможе відтворювати 4К відео.

3

Комплектації.

JS2 доступний у двох комплектаціях: Luxury  та Intelligent. 

Що ще  нового у JS2 в порівнянні з S2?

4

 

123

 

JAC JS2 з’явиться в Україні та буде доступний для замовлення з 10 червня по усій дилерській мережі бренду JAC в Україні.

6

 

Компанія JAC Motors — один із найбільших виробників автомобілів у світі, що виробляє легкові автомобілі, легку комерційну техніку, вантажівки та автобуси. У 2020 році до складу акціонерів JAC Motors  ввійшов концерн Volkswagen, частка якого на сьогодні складає 50 %».

На всіх етапах виробництва автомобілів JAC впроваджені німецькі стандарти якості, а експерти Volkswagen здійснюють повний контроль при налаштуванні основних систем автомобілів JAC.

ДЖАК УКРАЇНА – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена в усіх регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на високому рівні з дотриманням всіх стандартів виробника, повністю відповідаючи очікуванням клієнтів.

Читайте також

Bosch в Україні продовжила зростання в 2020 році

пт, 06/11/2021 - 11:24
У 2020 році компанія Bosch, провідний світовий постачальник технологій та послуг, досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%.

Більшість учасників акції виміряли рівень цукру в крові вперше або після багаторічної перерви - дані дослідження

пн, 06/07/2021 - 14:51
Асоціація лідерів сталого розвитку разом із партнерами розширила географію проекту "Врятуй собі життя - перевірся на діабет" ще на 5 міст України. До Києва та Одеси приєдналися Миколаїв, Полтава, Суми, Харків і Черкаси.

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Європейський прОРиВ – в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників

вт, 06/01/2021 - 15:51
Одинадцять всесвітньо відомих компаній, розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

вт, 06/01/2021 - 13:52
Київ, 31 травня, 2021 – Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Спільнота пацієнтів із розсіяним склерозом (РС) в Україні долучилася до проведення Всесвітнього дня РС

пт, 05/28/2021 - 16:31
30 травня в усьому світі відзначають  День розсіяного склерозу з метою об’єднання медичної спільноти, регуляторних органів у сфері охорони здоров’я та пацієнтів у багатьох країнах для привернення уваги до проблем, з якими стикаються люди, які страждають на це захворювання, та їх родичі. Пацієнти з України приєдналися до міжнародного онлайн-заходу.