Перейти к основному содержанию

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39

Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners. 

Глобальне дослідження провели серед 9 000 споживачів, які оцінювали 223 бренди у Великобританії, США і Китаї.

Microsoft отримав високі бали за важливу роль, яку компанія відіграє в житті людей та зайняв лідерську позицію. Ключову роль у цьому відіграла відеоплатформа Microsoft Teams. Вона допомогла співробітникам і підприємствам впоратися з віддаленою роботою під час пандемії. 

Компанія також використовувала свої технології для досліджень вірусу і торік пожертвувала мільярди доларів некомерційним і різнопрофільним підприємствам.

Ба більше, компанія, що спеціалізується на медитаціях Headspace посіла друге місце в глобальному списку, за нею слідують YouTube, Pfizer, Google і Netflix відповідно.

Рейтинг був створений на фоні споживчого попиту на бренди, які не тільки мають діяти більш відповідально (бути етичними, стійкими й готовими зайняти позицію щодо моральних і соціальних питань), але і більш чуйними до настроїв, айдентики й культури людей.

Звіт показує, що пандемія змінила цінності, і споживачі віддають перевагу психічному здоров'ю, спілкуванню, зручності й розваг.

Читайте також

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.