Перейти к основному содержанию

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39

Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners. 

Глобальне дослідження провели серед 9 000 споживачів, які оцінювали 223 бренди у Великобританії, США і Китаї.

Microsoft отримав високі бали за важливу роль, яку компанія відіграє в житті людей та зайняв лідерську позицію. Ключову роль у цьому відіграла відеоплатформа Microsoft Teams. Вона допомогла співробітникам і підприємствам впоратися з віддаленою роботою під час пандемії. 

Компанія також використовувала свої технології для досліджень вірусу і торік пожертвувала мільярди доларів некомерційним і різнопрофільним підприємствам.

Ба більше, компанія, що спеціалізується на медитаціях Headspace посіла друге місце в глобальному списку, за нею слідують YouTube, Pfizer, Google і Netflix відповідно.

Рейтинг був створений на фоні споживчого попиту на бренди, які не тільки мають діяти більш відповідально (бути етичними, стійкими й готовими зайняти позицію щодо моральних і соціальних питань), але і більш чуйними до настроїв, айдентики й культури людей.

Звіт показує, що пандемія змінила цінності, і споживачі віддають перевагу психічному здоров'ю, спілкуванню, зручності й розваг.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.