Перейти к основному содержанию

Спортивна колаборація: під егідою компанії «Три Ведмеді» відбудеться забіг «Командна П’ятірка» в рамках напівмарафону Нової пошти в Одесі

пт, 05/14/2021 - 14:43
Новини компаній

Компанія «Три Ведмеді» разом з організаторами напівмарафону підтримає забіг «Командна П’ятірка» на дистанцію 5 км.

«Командна П’ятірка» – це одна з дистанцій в рамках напівмарафону Нової пошти та New Run, що відбудеться в Одесі 30 травня 2021 року. Вперше дистанція пройде під егідою компанії «Три Ведмеді», яка підтримає забіг та пригостить учасників морозивом.

«Компанія «Три Ведмеді» – це, перш за все, злагоджена команда, яка створює продукти, які об’єднують людей разом. Тому, коли виникла ідея інтеграції у бігові змагання Нової пошти та New Run, ми одразу зрозуміли: потрібно підтримати саме командну дистанцію, – розповідає засновник і президент компанії «Три Ведмеді» Дмитро Ушмаєв. – «Командна П’ятірка» дозволяє кожному з учасників відчути справжню командну взаємодію. Бігуни підтримують один одного протягом усієї дистанції на шляху до фінішу».

Згідно з правилами, учасники об’єднуються в команди з чотирьох людей і долають разом дистанцію в 5 км. Всі стартують одночасно, а після перетину фінішної межі індивідуальні результати кожного члена команди підсумовуються. Команда, у якої найменший сумарний час пробігу, і стає переможцем.

«Ми розвиваємо біговий рух в Україні вже 6 років поспіль, бо наша мрія – це здорова спортивна нація. В спільноті знають, що співробітники компанії «Три Ведмеді» надають перевагу саме цьому виду спорту. Деякі з них не раз брали участь у наших марафонах. Ми раді, що вони вирішили підтримати дистанцію «Командна П’ятірка», бо таких злагоджених команд – годі й шукати. А отже нам точно по дорозі!» –  коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, амбасадорка New Run.

Зареєструвати свою команду можна на сайті New Run за посиланням: https://timer.newrun.com.ua/race/241.

Одеса вже повернулася до жовтої карантинної зони та послабила карантинні обмеження. Всі заходи у рамках одеського марафону будуть проводитися з суворим дотриманням всіх заходів безпеки.

Читайте також

Bosch в Україні продовжила зростання в 2020 році

пт, 06/11/2021 - 11:24
У 2020 році компанія Bosch, провідний світовий постачальник технологій та послуг, досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%.

Більшість учасників акції виміряли рівень цукру в крові вперше або після багаторічної перерви - дані дослідження

пн, 06/07/2021 - 14:51
Асоціація лідерів сталого розвитку разом із партнерами розширила географію проекту "Врятуй собі життя - перевірся на діабет" ще на 5 міст України. До Києва та Одеси приєдналися Миколаїв, Полтава, Суми, Харків і Черкаси.

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Європейський прОРиВ – в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників

вт, 06/01/2021 - 15:51
Одинадцять всесвітньо відомих компаній, розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

вт, 06/01/2021 - 13:52
Київ, 31 травня, 2021 – Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Спільнота пацієнтів із розсіяним склерозом (РС) в Україні долучилася до проведення Всесвітнього дня РС

пт, 05/28/2021 - 16:31
30 травня в усьому світі відзначають  День розсіяного склерозу з метою об’єднання медичної спільноти, регуляторних органів у сфері охорони здоров’я та пацієнтів у багатьох країнах для привернення уваги до проблем, з якими стикаються люди, які страждають на це захворювання, та їх родичі. Пацієнти з України приєдналися до міжнародного онлайн-заходу.