Перейти к основному содержанию

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50

У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Глобальна платіжна платформа Payoneer оголосила про розширення співпраці з eBay, що дозволить продавцям отримувати доходи від продажів на eBay. Тепер завдяки Payoneer вони будуть мати швидший та зручніший доступ до власних коштів. Також продавці eBay зможуть більш гнучко керувати мультивалютними платежами та працювати на багатьох міжнародних сайтах eBay. eBay модернізується, аби продавці в усьому світі приймали платежі зручно та без перешкод.

Новина про угоду з eBay з’явилася після оголошення Payoneer про вихід на біржу шляхом злиття зі SPAC-компанією. Хвиля диджиталізації, яка прискорилася під час пандемії, ще раз підкреслила важливість безперервної глобальної торгівлі. Все більше покупців та продавців здійснюють міжнародні перекази. Так, за 2020 рік Payoneer обробив платежі на суму $44,4 млрд, що на 53% перевищує показник 2019 року.

«Ми на початку великого спільного шляху для Payoneer та eBay. У наших планах — розширення послуг для якомога більшої кількості країн. Це означає, що згодом українським онлайн-продавцям на eBay може відкритись функція простого та зручного управління коштами. Тоді вони зможуть концентруватися на розвитку свого бізнесу, не гаючи час на питання з платежами», — зазначив Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.

«Ми раді партнерству з eBay, справжнім піонером і гігантом у світі електронної комерції, — заявив Скотт Галіт, СЕО Payoneer. — Їхня мета створити впорядкований сучасний маркетплейс, що спрощує міжнародну торгівлю, дуже близька нам і нашим клієнтам. Місія нашої компанії — працювати з продавцями на всіх платформах, де вони здійснюють транзакції. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з eBay, щоб продавці в усьому світі могли легко та швидко управляти платежами».

«Управління платежами на нашій платформі є ключовим для покращення роботи наших клієнтів з eBay, — додала Алісса Катрайт, віцепрезидент з питань глобальних платежів eBay. — Ми раді співпрацювати з Payoneer під час такого зростання для обох наших компаній. Разом ми будемо спиратися на поштовх, що торік відчула онлайн-торгівля, допомагаючи продавцям безпечно та гнучко здійснювати міжнародні транзакції, все на простій сучасній платформі».


Про Payoneer

Місія компанії Payoneer — допомогти бізнесам вийти за межі їхніх кордонів, можливостей і очікувань. У сучасному цифровому світі Payoneer надає бізнесам доступ до нових економічних можливостей — здійснювати грошові перекази з будь-якої точки світу так само легко, як і локально.

Платіжна платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для мільйонів малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів зі 190 країн і територій. Payoneer надає набір послуг, що включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками, використовуючи надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктури. Payoneer робить глобальну торгівлю простою та безпечною, забезпечуючи швидке зростання як підприємцям на ринках, що розвиваються, так і світовим лідерам цифрової індустрії, таким як Airbnb, Amazon, Google, Upwork і Walmart. Заснована у 2005 році, сьогодні Payoneer — компанія з командою у всьому світі.

У лютому 2021 року Payoneer уклала угоду про злиття з FTAC Olympus Acquisition Corp (NASDAQ: FTOC), в результаті якого Payoneer стане публічною компанією. Очікується, що угода буде закрита в першій половині 2021 року.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.