Перейти к основному содержанию

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
Новини компаній

За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Частка експорту в загальному обсязі продажів компанії в 2020 році досягла 29,6%, що на 5,3% більше у порівнянні з минулим роком. Продукція компанії продається в країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо.

З початком пандемії у всьому світі різко виріс попит на лікарські засоби, що використовуються в комплексній терапії пацієнтів з COVID-19. Йдеться про кортикостероїди, релаксанти, анальгетики, антибіотики, а також препарати для наркозу і седації, необхідних при підключенні хворих до апаратів ШВЛ. Таким чином ряд таких препаратів компанії «Фармак» були експортовані до Ізраїлю, Великобританії, Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Австралії, Нової Зеландії, Мексики і Сінгапуру, а також відправлені для цілей використання ВООЗ. 

Виробничі лінії «Фармак» окрім національних мають європейські сертифікати GMP (належна виробнича практика), що дозволяє реалізовувати продукцію у країнах з особливо жорсткими регуляторними вимогами.

«Компанія «Фармак» – це надсучасне високотехнологічне виробництво, де виготовляються ліки відповідно до всіх міжнародних стандартів. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість наших препаратів та отримуємо довіру споживачів в усьому світі. Зараз ми готуємося до проходження інспекції FDA* для виходу на ринок США. Наша стратегічна мета – наростити частку експорту в загальному об’ємі продажів до 40%», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

Компанію «Фармак» визнано найкращим експортером року**.

Нагадаємо, «Фармак» має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусії та Киргизії, а також маркетуючу компанію у Польщі.

* управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США

**кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» у 2019 році за даними Київської торгово-промислової палати.


Довідка про компанію

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. В продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.   

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 95% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження і розробки складають близько 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

У 2020 році «Фармак» збільшив експортні поставки на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена в більш ніж 30 країнах регіонів ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо.

«Фармак» входить у ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнана найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем.**

 

*за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

**За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.).

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.