Перейти к основному содержанию

Ексвіцепрезидент Luxoft відкриває власну компанію

пт, 04/30/2021 - 15:20

Колишній віцепрезидент IT-компанії Luxoft Віталій Нужний анонсував запуск власного проєкту.

Він заснував бізнес, який допоможе клієнтам з усього світу створювати інноваційні рішення за допомогою індустріальної та технологічної експертизи українських фахівців.

TRIOS — це консалтинг-бутик з фокусом на розробку програмного забезпечення. Компанія орієнтується як на малий і середній бізнес, так і на ентерпрайз, який терміново потребує складних технологічних рішень У пошуках рішень клієнти звертаються у бутик, який підбирає цільові команди фахівців з досвідом у потрібній сфері та експертизою в необхідних технологіях. Це в рази швидше, гнучкіше і відчутно дешевше, ніж створення підрозділу всередині компанії.

«На ринку є глобальна проблема. В Україні багато висококласних фахівців, але вони не знають, як себе продати на дійсно передові і складні проєкти. З іншого боку є бізнес, який потребує цих фахівців, але не знає, де знайти ідеальну команду, як їй довіритися і зрештою створити продукт, який займе свою долю на ринку. TRIOS стане майданчиком, де дві ці сторони зможуть взаємодіяти між собою. Компаніям не доведеться витрачати час і сили на пошук дійсно надійних підрядників, а розробникам вкотре займатися нецікавими або непрофільними проєктами», — ділиться ідеєю Віталій Нужний.

У TRIOS Віталій буде особисто залучатися до кожного проєкту — від формування команди та побудови процесу розробки і до релізу продукту. Великий досвід дає значні переваги, адже Віталій неодноразово проходив ці етапи в різних проєктах і розуміє, як працюють механізми та ринок.

Перш ніж започаткувати власний бізнес, Віталій 20 років пропрацював у IT-сфері, з них 12 — у міжнародній IT-компанії Luxoft. До команди він приєднався, коли проєкт лише набирав обертів в Україні. За 5 років він вибудував міжнародний Enterprise Application Development-бізнес з нуля до тисячі інженерів у штаті. Працював з провідними світовими корпораціями фінансової та автомобільної індустрії з Fortune-500 і створив 3 команди, кожна з яких зараз успішно керує портфелям понад $100 млн.

За його плечима навчання у Stanford University Graduate School of Business і London Business School. А сам він зростив понад 150 менеджерів і управлінців, і продовжує ділитися навичками зі студентами-керівниками на платформі Laba.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.