Перейти к основному содержанию

ALFA Smart Agro та Банк Кредит Дніпро запровадили партнерську кредитну програму

чт, 04/29/2021 - 11:17
Новини компаній

Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro розробили доступну партнерську програму для фінансування аграрних підприємств на купівлю засобів захисту рослин та мікродобрив.

Отримати пільгове фінансування може кожне господарство, що має в обробітку від 300 га землі та досвід роботи в аграрній галузі від 2-х років.

Придбати ЗЗР та мікродобрива ALFA Smart Agro можна як під заставу — під 0,01% річних у гривні в перші 5 міс., починаючи з 6 міс. — 13,5%; так і без застави — під 2% річних у гривні в перші  5 міс., починаючи з 6 міс. — 15,5%. Процедура оформлення кредиту займає до 5-ти робочих днів на суму до 4 млн грн та від 4 до 7 днів, якщо сума є більшою.

Програма фінансування діє в усіх областях України.

«Ми відповідаємо на запит клієнтів, щодо доступних інструментів фінансування, тому продовжуємо розширювати коло партнерів, разом з якими хочемо спростити для наших аграріїв підготовку та проведення польових робіт. Банк – лише сервіс, який має бути зручним, простим та готовим у потрібний час надати необхідну підтримку бізнесу, наша головна мета з партнерами – стати тими, про кого у першу чергу згадає клієнт при плануванні свого бізнес-сезону», — розповідає Тетяна Поплавська, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро.

«Кожне третє господарство України використовує препарати ALFA Smart Agro. Ми раді, що партнерство з Банком Кредит Дніпро розширяє для наших клієнтів набір зручних та вигідних фінансових інструментів, які враховують індивідуальні потреби агровиробників. Вчасне забезпечення якісними засобами захисту рослин – важлива умова отримання очікуваних врожаїв. І як український виробник ALFA Smart Agro передусім турбується про те, щоб ефективність агровиробництва в Україні зростала», — зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро – вже шостий банк, який запровадив спеціальні умови фінансування для клієнтів ALFA Smart Agro. Партнерські програми також реалізують ОТП-Банк, ПроКредит Банк, Альфа-Банк Україна, Райффайзен Банк Аваль та Агропросперіс Банк.

ALFA Smart Agro – провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені 75  продуктів – інноваційних рішень, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не має аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються в повній відповідності до світових стандартів.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH, яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін. Банк входить в топ-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.

Читайте також

Bosch в Україні продовжила зростання в 2020 році

пт, 06/11/2021 - 11:24
У 2020 році компанія Bosch, провідний світовий постачальник технологій та послуг, досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%.

Більшість учасників акції виміряли рівень цукру в крові вперше або після багаторічної перерви - дані дослідження

пн, 06/07/2021 - 14:51
Асоціація лідерів сталого розвитку разом із партнерами розширила географію проекту "Врятуй собі життя - перевірся на діабет" ще на 5 міст України. До Києва та Одеси приєдналися Миколаїв, Полтава, Суми, Харків і Черкаси.

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Європейський прОРиВ – в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників

вт, 06/01/2021 - 15:51
Одинадцять всесвітньо відомих компаній, розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

вт, 06/01/2021 - 13:52
Київ, 31 травня, 2021 – Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Спільнота пацієнтів із розсіяним склерозом (РС) в Україні долучилася до проведення Всесвітнього дня РС

пт, 05/28/2021 - 16:31
30 травня в усьому світі відзначають  День розсіяного склерозу з метою об’єднання медичної спільноти, регуляторних органів у сфері охорони здоров’я та пацієнтів у багатьох країнах для привернення уваги до проблем, з якими стикаються люди, які страждають на це захворювання, та їх родичі. Пацієнти з України приєдналися до міжнародного онлайн-заходу.