Перейти к основному содержанию

Компанія «Фармак» узяла участь у саміті «Сталий бізнес»

ср, 04/28/2021 - 10:42
Новини компаній

22 квітня, у Всесвітній день Землі, за підтримки Глобального договору ООН в Україні пройшов саміт «Сталий бізнес».

На заході були представлені найкращі кейси компаній, що вже впровадили принципи сталого розвитку у свої бізнес-процеси. Також саміт послужив майданчиком для діалогу між владою, бізнесом та громадськістю щодо перспектив сталого розвитку в Україні.

Однією з ключових тем, які порушували на заході, стало питання Green Deal (Європейський зелений курс). Це набір політичних ініціатив, висунутих Європейською Комісією, з загальною метою – зробити Європейський континент кліматично нейтральним до 2050 року. Дискусія щодо аспектів запровадження Європейського зеленого курсу проходила за участю Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та лідерів великого бізнесу в Україні.

Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак», зазначив, що влада й бізнес мають вести постійний діалог, аби створювати чіткі та прогнозовані правила співпраці в «зеленому» напрямі. Не менш важливо, за словами Володимира, ставити реалістичні цілі, з огляду на актуальний стан економіки та фінансову спроможність сторін. Адже сталий розвиток охоплює як екологічні, так і економічні показники добробуту населення.

Володимир Костюк

Додатково Володимир Костюк розказав про екологічні та соціальні ініціативи, які вже впроваджує компанія.

«У 2016 році ми інвестували приблизно 40 млн євро у винесення виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів із Києва в місто Шостка, на спеціально підготовлені потужності в межах індустріального парку. Новий завод оснастили сучасними очисними спорудами для води та повітря, у які інвестували приблизно 500 тис. доларів США. За останній рік ми скоротили викиди в атмосферу на 33%. Крім того, коли ми говоримо про сталий розвиток, ми говоримо про людей. Кожен відповідальний бізнес має створити безпечні умови для працівників у період пандемії. І ми це робимо», – зауважив виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський підтвердив готовність до взаємодії з бізнесом.

«Міністерство захисту довкілля зараз є форпостом кліматичних перетворень в Україні. Ми працюємо над тим, щоб перейняти найкращі закордонні практики та імплементувати їх в Україні, аби допомагати нашому бізнесу здійснювати зелені трансформації та відповідати Європейському зеленому курсу. Зараз ми маємо продемонструвати солідарність уряду й бізнесу в досягненні екологічних цілей і показати Європі механізми, через які вона може інвестувати в Україну. Наша країна може стати інвестиційним раєм, якщо реалізувати декілька політик: верховенство права, захист інвестицій і стимули для інвесторів. Ми вже на правильному шляху», – наголосив Роман Абрамовський.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

«Бути Sofie» відкрито! Зустрічайте дуже французьке кафе на території «Софії Київської»

чт, 07/29/2021 - 11:58
«Бути Sofie» — французьке кафе, за адресою Володимирська, 24, на території заповідника «Софія Київська» — відкрилося і працює щодня з 10:00 до 22:00.

“ІТ-Інтегратор” впровадив рішення для комбінованого навчання у “МІМ-Київ”

вт, 07/27/2021 - 11:50
Компанія “ІТ-Інтегратор” впровадила комплекс сучасного інтерактивного обладнання для змішаного навчання у одній з найвідоміших бізнес-шкіл країни – “МІМ-Київ”.

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві

чт, 07/22/2021 - 11:37
Чи можуть довершені процеси допомогти в розробці лікарських препаратів? Так, якщо ми говоримо про новий інноваційний центр лідера фармринку України – «Фармак».

МТСБУ звернулось до НБУ щодо збільшення страхових сум з ОСЦПВ.

пт, 07/16/2021 - 09:51
МТСБУ звернулось до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) з ОСЦПВ в бік підвищення: до 160 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого, та 320 тис. грн. за шкоду життю та здоров’ю.