Перейти к основному содержанию

Незалежний аудит підтвердив достовірність річної звітності Укргідроенерго

пн, 04/19/2021 - 09:02
Новини компаній

13 квітня відбулось чергове засідання Наглядової ради ПрАТ "Укргідроенерго", на якому розглянуто звіт та висновки зовнішнього незалежного аудитора – ТОВ "Грант Торнтон Легіс" – про результати аудиторської перевірки річної фінансової звітності ПрАТ "Укргідроенерго" за 2020 рік.

Аудитор підтвердив відповідність фінансової звітності Товариства міжнародним стандартам. Аудитори свідчать, що фінансова звітність компанії відображає достовірно, в    усіх    суттєвих    аспектах,     фінансовий     стан     ПрАТ     «Укргідроенерго»     на 31 грудня 2020 року та повністю відповідає вимогам законодавства України, що регулює питання бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Міжнародні аудиторські компанії такі, як BDO, Грант Торнтон Легіс, з 2013 року здійснюють перевірку звітності Укргідроенерго у відповідності до міжнародних стандартів аудиту. Усі роки аудитори надають безумовно позитивний висновок фінансовій звітності Товариства, яке декларує прибуткову діяльність, стабільний результат і ефективне управління.

Одночасно із аудитом фінансової звітності кожного року проходить аудит Проєкту реконструкції гідроелектростанцій, який фінансується за кошти міжнародних фінансових установ. Висновки міжнародних незалежних аудиторських компаній є обов’язковою умовою для усіх міжнародних фінансових установ, які розглядають можливості інвестування в проєкти будівництва, надання будь-яких інвестицій, грантів.

Багаторічний досвід співпраці з міжнародними фінансовими організаціями – Світовим банком, Європейським банком реконструкції і розвитку, показує стабільно високий рівень довіри компанії з боку цих установ.

Аудитори підтверджують ліквідність, платоспроможність компанії, можливість розраховуватись вчасно за своїми зобов’язаннями, самооокупність проєктів, що реалізуються. А це, в свою чергу, свідчить про ефективне управління компанією протягом останніх 10 років.

Автор: Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також

Спортивна колаборація: під егідою компанії «Три Ведмеді» відбудеться забіг «Командна П’ятірка» в рамках напівмарафону Нової пошти в Одесі

пт, 05/14/2021 - 14:43
Компанія «Три Ведмеді» разом з організаторами напівмарафону підтримає забіг «Командна П’ятірка» на дистанцію 5 км.

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.