Перейти к основному содержанию

Правило п’яти

вт, 04/06/2021 - 18:30
Бізнес PRO

Інвестиції в житловий комплекс Great на березі Дніпра

Інвестиції у нерухомість давно стали одним з найбільш вигідних вкладень для українців. Купуючи житло на етапі будівництва, професійні інвестори у стислі терміни примножують свої кошти шляхом його подальшого перепродажу. Втім, для того щоб вкладення було вдалим, необхідно вміти відрізняти інвестиційно привабливий об’єкт від інших. Для цього варто слідувати кільком простим правилам. Причому актуаль­ні вони незалежно він мети інвестиції. І навіть якщо ви купуєте житло для себе або для здачі в оренду, їх слід взяти на озброєння, аби при мінімальних вкладеннях отримати максимальну капіталізацію своєї нерухомості.

Правило перше: локація

Місце розташування житлового комплексу не менш важливе за якість будівництва. Якщо проєкт не має розвиненого оточення, його привабливість стає сумнівною.

Столичний житловий комплекс Great у цьому питанні, безумовно, виграє у більшості конкурентів. Адже він будується на першій лінії Дніпра — за 90 м від води. Звичайно, це дарує чудовий краєвид, що відкривається з панорамних вікон на правий берег Києва. Будинки спеціально розташовані таким чином, аби мальовнича панорама відкривалася з якомога більшої кількості квартир.

Водночас ця локація наділяє ЖК Great чудовим оточенням. Через дорогу — сучасна облаштована набережна, навколо — пляжі, парки та озера. Крім того, поруч знаходится вся інфраструктура столичних Позняків: торговельна, навчальна, медична, спортивна. А близькість одразу трьох мостів гарантує відсутність проблем щодо транспортного сполучення з іншими міськими локаціями.

Правило друге: інфраструктура

Як багатофункціональний проєкт, Great пропонує розвинену інфраструктуру і на власній території. Великий парк та міністадіон, поєднана з дитсадком початкова школа та ще один вбудований дитсадок, торговельно-офісний комплекс, супермаркет, наземний та підземний паркінги — всі ці об’єкти разом з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку та магазинами і сервісами на перших поверхах будинків дозволять мешканцям отримати майже все необхідне в межах власного житлового комплексу.

Правило третє: терміни будівництва

Запланована інфраструктура у подібних проєктах зазвичай з’являється лише на фінальних етапах будівництва. А при великому масштабі багатофункціональної забудови та зведенні будинків по черзі іноді іі поява затягується на десятиліття.

Але Great відрізняється і в цьому. Зараз тут одночасно зводяться одразу 11 з 13-ти запланованих будинків, завдяки чому інтервал між введенням першого з них в експлуатацію та остаточним завершенням проєкту скорочено лише до кількох років.

Правило четверте: репутація девелопера

Чим більш раннім є етап інвестування у нерухомість, тим ризикованішим буде таке вкладення. Тому важливо ретельно вивчати забудовника та довіряти лише тому, в кому ви повністю впевнені.

ЖК Great втілюють у життя одразу три девелопери з репутацією — IB Alliance, “Київ­міськбуд” та “РІЕЛ”. Вони спираються не тільки на кошти покупців, а передусім на власні фінансові резерви, що й демонструє динаміка будівництва.

Правило п’яте: деталі

Якою б чудовою не була концепція майбутнього житла, комфорт життя в ньому забезпечують конкретні матеріали та рішення. Тому важливо, аби вони повністю відповідали заявленому класу нерухомості. Або навіть перевищували його. Наприклад, у ЖК комфорт-класу Great з’являться облаштовані дизайнерські лобі та консьєрж-сервіс, внутрішні стіни додатково звукоізольовані, а автономне опалення з окремими котельнями гарантує завжди комфортну температуру в будинку.

Читайте також