Перейти к основному содержанию

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00

На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Опитування пропонує погляд на те, як змінилося мислення керівниць внаслідок світової пандемії. У звіті представлені результати опитування українських керівниць щодо підприємницької діяльності, економічного та кар’єрного зростання.

Світова пандемія змусила переосмислити формати взаємодії та усталені підходи, трансформувати бізнес-моделі, перерозподілити наявні ресурси, загострила усі вразливі місця в соціальних, політичних та економічних системах.

«Визначальна риса поточної ситуації — непропорційний вплив кризи на жінок та пильна увага до питання різноманітності та інклюзивності, — зазначає керуючий партнер KPMG в Україні Андрій Цимбал. — Чому це питання важливе? Гендерний паритет має фундаментальне значення для стабільності, успіху, економічного зростання компаній та корелює з рівнем процвітання економіки і суспільства. Жінки — це половина усіх наявних у світі талантів. Їхні розвиток і залучення мають величезне значення для зростання, конкурентоспроможності не лише компаній, а цілих країн».

На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок завдяки активній цифровій трансформації та зміни очікувань зацікавлених сторін. Переважна кількість респонденток прагнуть забезпечити довгостроковий успіх бізнесу своєї компанії, мають досить обнадійливі прогнози щодо зростання їхніх компаній в умовах нової реальності та намагаються поєднати стратегію зростання з ширшими суспільними цілями.

В опитуванні взяли участь 107 керівниць, що працюють у різних галузях економіки, у тому числі у таких секторах, як банківський, IT, роздрібна торгівля, маркетинг, інвестиції, фінанси, медіа та технології.

 

Детальніше з результатами дослідження можна ознайомитись тут «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

 

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.