Перейти к основному содержанию

Янко Ніколов - “Сьогодні ми активно працюємо над цифровими рішеннями для добровільного медичного страхування ”

пн, 04/05/2021 - 15:25

Голова правління страхової компанії Євроінс Україна

— З якими результатами компанія завершила 2020 р.? Як змінився попит клієнтів на страхові продукти?

— Всупереч зовнішнім складнощам минулий рік був для Євроінс Україна прибутковим та динамічним. Активи компанії збільшилися на 47%, а власний капітал — на 40%. Нам вдалося залучити понад 340 млн грн страхових платежів, це на 36% більше, ніж роком раніше. Ми перевиконали власні плани, сформовані ще до коронакризи, у “спокійному” 2019-му.

В умовах пандемії у наших клієнтів з'явилося два нових пріоритети. По-перше, бажання перевести всю взаємодію в онлайн-формат, щоб не піддавати себе зайвим ризикам. Друга потреба — отримати страховий захист здоров'я. Ми зробили все можливе, щоб задовольнити обидва ці запити.

— Що ви запропонували клієнтам для страхування здоров'я в період коронакризи?

— Ще у травні 2020-го ми вивели на ринок програму медичного страхування, або ДМС, з покриттям COVID-19. Її особливість у тому, що ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах лікування, а не просто робимо виплату після його одужання, як більшість наших колег по ринку. Цей продукт доступний навіть для невеликих колективів, від 10 осіб, і користується попитом. У підсумку, за минулий рік страхові премії Євроінс Україна з медичного страхування зросли на 114%. Тепер ДМС входить до топ-3 напрямків у портфелі нашої компанії.

— А що зроблено у напрямку діджиталізації?

— Серед усіх компаній групи Euroins Insurance Group ми першими перевели роботу значної частини фронт-офісу в онлайн. Головним акцентом став розвиток цифрових продажів через наш власний сайт. 

Крім того, наші програми представлені практично на всіх відомих страхових агрегаторах, від Hotline Finance до Polis.ua. І, звичайно, вони доступні в додатках роздрібних банків, таких як ПриватБанк чи monobank. Ми задоволені результатами такої роботи і продовжуємо активно розвивати партнерські інтернет-проєкти. У 2021-му плануємо посилити співпрацю з нефінансовими сервісами. Зокрема, в лютому ми стали першим страховим партнером додатку Toplyvo.UA. Тепер його користувачі можуть не тільки отримати знижку на паливо, а й оформити наш поліс.

“Для нас справжній онлайн означає, що клієнт може пройти всі етапи оформлення цифрового договору без участі менеджерів компанії”

— Які продукти Євроінс Україна вже можна купити онлайн, які плануєте запустити?

— Звичайно, ми почали з продажів найпопулярнішого продукту — ОСЦПВ, і саме “автоцивілка” від Євроінс представлена ​​на більшості онлайн-майданчиків. Але зупинятися не збираємося.

Для нас справжній онлайн означає, що клієнт може пройти всі етапи оформлення цифрового договору без участі менеджерів компанії. Тому ми пишаємося, що минулого року запустили повний цикл інтернет-продажів такого складного продукту, як КАСКО. Сьогодні програму КАСКО Лайт від Євроінс можна придбати за 10 хвилин на нашому сайті. Клієнту навіть не потрібно надавати автомобіль експертам для огляду. Наш наступний крок — старт цифрових продажів повного КАСКО. Крім цього, плануємо представити в онлайн декілька програм особистого страхування.

— Які нові онлайн-сервіси стануть доступні клієнтам?

— Сьогодні ми активно працюємо над цифровими рішеннями для ДМС — перш за все, телемедичними сервісами. Не виключено, що у 2021-му телемедицина стане основним форматом для окремих видів лікування, нам потрібно бути готовими до такого сценарію. Завдання на другу половину року ще масштабніші: ми посилюємо функціонал сайту Євроінс. Особистий кабінет, розумний чат-бот, страхові продукти за підпискою — у нашої команди багато ідей. Я  із задоволенням розповім про них наступного разу, коли ці плани стануть реальністю і допоможуть поліпшити клієнтський досвід усіх, хто довіряє свій захист бренду Євроінс Україна.
 

Читайте також

«Оплата частинами» від Привату: збільшуємо обсяг продажів на 30% протягом кварталу

пн, 05/24/2021 - 09:00
У сучасному світі реклама вже давно не єдиний інструмент збільшення продажів.

Як оформити терміновий онлайн кредит без відмови?

пт, 04/23/2021 - 09:57
Вам потрібна термінова грошова позика без відмови, але у вас немає часу звернутися до банку? Мікрофінансових організація або МФО - це миттєве розв’язання ваших проблем.

Договір за новими умовами

ср, 04/07/2021 - 18:20
Як інвестиції у сталий розвиток стають елементом фінансової стратегії та роботи з ризиками

Життя переможе

вт, 04/06/2021 - 15:50
Сегмент страхування життя не уникнув трансформацій через пандемію, але багато у чому знайшов для себе користь

Антикризове убезпечення

вт, 04/06/2021 - 15:16
Цифра, медицина, транспорт та подорожі — чим жив страховий ринок у 2020 р. та які прогнози на 2021-й

Янко Ніколов - “Сьогодні ми активно працюємо над цифровими рішеннями для добровільного медичного страхування ”

пн, 04/05/2021 - 15:25
Голова правління страхової компанії Євроінс Україна