Перейти к основному содержанию

Авіакомпанії Bees Airline, МАУ і SkyUp подали нові заявки на маршрути

ср, 03/31/2021 - 09:22

Які права запросили авіакомпанії

На наступному тижні Комісія Державіаслужби України розгляне заявки авіакомпаній МАУ, SkyUp і Bees Airlines на право шести регулярних і чартерних маршрутів. Про це повідомляє avianews.com.

Компанія МАУ подала такі заявки:

  • регулярно літати з Києва до Газіпаша в Туреччині (чотири рази на тиждень);
  • розширити право на лінію Київ — Бодрум (до семи рейсів на тиждень).

Bees Airline хоче здійснювати один регулярний рейс на тиждень із Запоріжжя до столиці Албанії Тірани.

SkyUp запросив права на регулярні польоти:

  • з Києва до Бодруму та Гельсінкі (по чотири рази на тиждень);
  • зі Львова до Баку (два рази на тиждень).

Крім того, авіакомпанія попросила розширити її право на лінії Київ — Лондон з трьох до семи рейсів на тиждень і дозволити їм по два чартерні рейси на тиждень на маршруті Київ — Ташкент.

"Усі заявки авіакомпаній Комісія Державіаслужби розгляне 30 березня. На цьому ж засіданні регулятор вирішить, чи варто анулювати права МАУ на лінію Львів — Баку і права авіакомпанії "Буковина" на маршрути Львів — Монастир і Київ — Амман", — йдеться в повідомленні.

Читайте також

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.

Італійська компанія купує 10 додаткових українських двигунів для європейської ракети-носія Vega

пт, 04/30/2021 - 16:59
Конструкторське бюро «Південне», Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія “Vega” на загальну суму у майже 6 млн євро.